Сервисный центр Ноутбук Центр во Львове отзывы клиентов

Оценка:

Сервисный центр Ноутбук Центр во Львове Ноутбук Центр во Львове совершает ремонт ноутбуков, планшетов и нетбуков любой сложности. Их девиз: Полностью угодить клиенту. Диагностика техники осуществляется бесплатно, только по окончанию ремонта производится оплата, что является очень надежным… Сервисные центры

Жахливий СЦ

Жахливий, не компетентный, і як виявилось, брехливий сервіс!Отже почалась наша історія давно. Розлила я кави (не багато) на ноут, принесла до них, і що мене порадувало(як виявилось, яка я була наівна) того ж дня перезвонили, сказали що почистять, поміняють пасту, перепрошиють біос і все буде добре, завтра можу забрати. Окай, я забрала ноут, хоча вони пошкодили корпус, криворукий майстер зсередини закрутив шуруп довший, чим мав бути. Я це помітила, сказала, а вони відповіли, що так було. Ну я вже не спорила, ноут же працює. Пройшло не багато часу(3-4 міс) і ноут відключився. Так як я в них була, а ноут не з дешевих, віднесла знову до них(як же жалію). Сказали, що діагностика тиждень, перезвонили через півтора і сказали, що пошкоджений мільтиконтролер. Я погодилась на заміну. Пройшов ще тиждень і сказали, що там ще щось полетіло, я сказала робіть. Ще 2 тижні вони його ремонтували і сказали (півтора місяці діагностики!!!), що ремонт буде коштувати 19к грн О_О. Я забрала ноут і вирішила, що все, пропало. Але от недавно віднесла в інший СЦ і о боги, там мій ноут зробили за ТИЖДЕНЬ!!! І заплатила я тільки 6к грн!!! І скажу більше, мало того що Ноутбук Центр не зремонтували мій ноут, так вони його і не чистили, коли я вперше принесла до них, бо виявилось, що SSD так і залишилась не почищена!!! А за другим разом щей мікро деталі познімали!!! Криворукі, брехливі і РОЗВОДЯТЬ НА БАБЛО!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Шахрайський сервіс

Відніс на діагностику ноутбук в якому згоріла відеокарта. Погодили з майстром заміну карти на нову (це не дешева операція). Так ці майстри замість того щоб встановити нову відеокарту взяли паяльник, прогріли стару відеокарту і продали це все добро мені за ціною нової відеокарти. Ноут прослужив 2 місяці і загнувся, при прогріві вони умудрились пошкодити материнку, тому довелось викинути ноут. Мало того, так коли сервіс повертав мені ноут з ремонту не вистачало гайок, довелось терміново викликати того майстра щоб вкрутив всі гайки. Не рекомендую. Ремонт займає багато часу і в процесі вони можуть знаходити все нові і нові проблеми!!!

Найгірший сервіс центр

Ніколи не звертайтесь! Віднесла телефон на ремонт, потрібно було змінити розбитий скрін. Чекала десь 2 місяці. На третій прийшла забрати телефон. Екран погано заклеїли. Прийшла в квартиру екран взагалі випав, хоча дівчина в сервіс центрі сказала: «не хвилюйтесь, це нормально». Прийшла в квартиру екран повністю випав. Телефон спортили + ремонт не дешевий, ніяких гарантій не дають. В результаті віднесла в інший сервіс, де все зробили швидко, дешевше і набагато краще і ніхто не сказав, що краще не можна зробити.

Краще несіть техніку в інше місце…

Якщо вам треба ремонтувати ноут, смартфон і щось інше, то понесіть в інше місце. Чому? Ну може вам теж впарять барахло у якості комплектуючих. Я так отримав HDD, що відразу почав стукати. Не надто голосно, але… І сам ноут підвисав попри те, що був пустий. Що ж я почув у відповідь на логічні претензії? Що якщо диск працює, то все ок і нічого перевіряти вони не будуть. При цьому, мені навіть не дали нагоди увімкнути ноут і продемонструвати проблему. Тепер я маю стукаючий диск, а ноут все більше висне з кожним днем. Схоже, що проживе він не довго. Навіть не протягне 11 місяців, як це було з попереднім диском від Ноутбук Центр у минулому році. Я підозрюю, що ремонтом займаються якісь бездарі, рагулі-гопники, що закінчили якесь училище і вміють дуже мало. А ще в таких осіб нема поняття якості. Вони звикли бути серед всякого китайського і базарного б/у сміття і аби-як ремонтувати. Це може бути для себе, але таке неприпустимо коли це робиться для клієнтів. Хоча їм насрати адже майже не реально притягнути їх до відповідальності, а грошенята вже в кишені. Гарантії в Україні не мають ніякої цінності й тим папером можна собі дупу підтирати. Тож не ведіться на гарні офіси чи сайти - головне відбувається за дверима. А там тупоголові неандертальці, які називають себе майстрами, але скоріш за все зламають вашу техніку ще більше, ніж було.

Катеогрично не рекомендую

Акт замовлення №100L24414 В ноуті Dell Vostro перестала працювати кнопка ввімнкення по причині попадання води, знайомий досвідчений інженер розібрав ноутбук та сказав що саме в цьому ноуті потрібно замінювати всю клавіатуру та інших проблем немає, при встановленні іншої клавиатури ноут працює …рекомендував замовити через Ноутбук центр.Коли я принесла ноут в ноутбук центр, мені сказали що ПРИБЛИЗНО клавіатура буде коштувати 750 грн, але діагностика потрібна в буь якому виподку. Тобто, без диіагностики мені ВІДМОВИЛИСЬ назвати більш точну ціну….а ще дівчинка віднесла на пару хвилин мій ноут, щоб показати інженеру, і повернувшись, сказала що 90% справа не в клавіатурі!!! те, що я стверджую що саме в ній - нікого не турбує. Мій знайомий інженер спеціально замінив мою клавіатуру на іншу, де працює кнопка ввімнкення але не працюють декілька інших кнопок (нажаль, абсолютно робочої клавіатури не було). Це все для того, щоб все-таки ДОВЕСТИ ноутбук-центру що ноут працює нормально и справа в клавіатурі и щоб все-таки в Ноутбук-центрі мені замінили клавіатуру за приблизно 750 грн (що були озвучені одразу). Після діагностики мені сказали що так, справа тільки в клавіатурі і це буде коштувати 1900 грн і 2800 вся панель з алюминієм і тачпадом! Ринкова ціна такої клавиатури 1200 грн (нова з роком гарантіі) а мені кажуть 1900, і це начебто, обумовлено тим що туди гарантія на півроку входить, і нікого не турбує що та гарантія мені взагалі не потрібна. Висновок: виходить, я заплатила 200 грн (за діагностику ) просто щоб дізнатися вартість клавіатури - разводняк чистої води!! Що це за диагностика якщо мені кажуть те, що я і так на 100% знаю? не кажучи вже про те, що перший раз за хвилину часу продіагностували що справа не в клавіатурі на 90% (я уявляю що б там придумали, якби я не змінила клавіатуру). І ще, якщо не знаєте точної ціни - не кажіть взагалі…

Вдячний клієнт

Щиро вдячний сервісному центру ноутбук центр за сервісне обслуговування ноутбуків з моєї фірми. Мені вкрай важливо було щоб все виконали оперативно. Моє прохання задовольнили в повній мірі - зробили не тільки швидко але і якісно, ноутбуки після чистки замітно менше гріються.

Задоволений роботою

Ноутбук після грози поремонтували за 900 грн. Я вже планував купувати новий. Спасибі

Максим

Дуже сподобалося, що мені дали додаткову знижу по студентському )

Дякую за ремонт!

Сподобалося обслуговуватися сервісі. Дуже дякую менеджеру на прийомці, що ввійшов в моє положення і посприяв з оперативним ремонтом ноутбука, а інженерам дякую за якісний ремонт, поки все працює добре.

поганий сервисний центр

Обслуговування жахливе !!! Ціни несамовиті !!!! Заклеїли рамку матриці 1200 грн. Спочатку запитують на скільки буду брати гарантію а потім роблять ремонт !!! Гарантійний талон не дали сказали світла немає ……. Робіть висновки !!!

##Отзыв Я очень благодарна Сервисному центру Ноутбук Центр. Это потрясающие ребята, которые произвели ремонт моего ноутбука. Они точно установили его состояние, почему он так часто выключался. Они нашли проблему и через пару дней всё было уже впорядке. они быстро всё отремонтировали и мой ноутбук уже как новенький. Я так рада, что мне не пришлось покупать новый. Правда, жалко, что у меня ноутбук не той марки, которую они чинят бесплатно, но все равно я необеднела, потому что цены у них очень справедливые.

comments powered by Disqus