Rio Mega Jump, Покровск, Донецкая обл. Украина отзывы клиентов

Оценка:

Rio Mega Jump, Покровск, Донецкая обл. Украина Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Развлечения

Отличное качество обслуживания

Были на мастер классе по пряникам,все очень понравилось. Вежливый персонал,уютная атмосфера. Будем приходит каждые выходные!

Гость из Мегаполиса

Сказать , Были удивлены это ничего не сказать,

Отличное место!

Были недавно с друзьями на батутной арене отмечали день рождения. Всё очень понравилось!!! дети остались довольны) перейдем обязательно ещё раз) Рекомендую!

ОПАСНО!!!

НЕБЕЗПЕЧНО !!!БЕРЕЖІТЬ своїх дітей від цього закладу!!!! Персонал свариться відбірним МАТОМ не тільки при дітях, а і що саме жахливе , НА ДІТЕЙ! Адміністрація ніяк не реагує на злочинні дії свої підлеглих! За безпеку дітей відповідає тільки Бог, або батьки, які будуть ходити по п’ятах за дитиною, щоб ні який аніматор не вдарив її по голові!!! Ні лікаря, ні медичної сестри в цій конторі НЕМАЄ, тому будьте готові , що першу медичну допомогу, в разі чого (наприклад діти зіштовхнуться головами на батуті, або просто дитині стало погано) ви маєте надати своїй дитині самі!!! Батути набагато менше , чим на фото.В туалетах бруд і сморід! Ковролін на підлозі брудний, але відвідувачів змушують ходити без взуття. Води в туалеті не було, навіть помити руки дітям не вдалося . Ціни завищені, сервісу -НУЛЬ! Загальне враження- ЖАХ, ЖАХ І ЩЕ РАЗ ЖАХ! НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ РАДЖУ! ЗІПСОВАНИЙ НАСТРІЙ ДІТЯМ І БАТЬКАМ!

comments powered by Disqus