Ресторан Старгород, Львов отзывы клиентов

Оценка:

Ресторан Старгород, Львов Ресторан-пивоварня Старгород - находится в центре города на Мытной площади. Идея Старгорода - Настоящие Живое Пиво! Пиво здесь варится прямо на ваших глазах. Ресторан-пивоварня Старгород во Львове - это большое… Рестораны

Вбивство Львів Старгород

Не обідайте групою в Старгороді ,хіба що хочете відчути як це ,коли немає поваги до людини.

Заклад великий ,танцювати є де ,та я прийшла з групою пообідати і це була помилка.Їжа недобра і офіціанти невміють правду сказати,.Відчула себе на дні суспільства.Подали несвіжий ніби борщ зі смаком суцільного оцту ,а потім з вигляду картопляне пюре ,по смаку щось незрозуміле (якийсь порошковий варіант розколочений водою і ляпнута в н пюре грудка блідо синьої курки без запаху і смаку ,до якої страшно було торкатись .Смачним був узвар ,хліб і салат з капусти..Сам заклад не схожий на ресторан .

Не рекомендую.

Персонал обманюе.

Раджу всім!!!!!!!!

Ресторан просто чудовий. Колорит та традиції закладу збережені у всій мережі ресторанів Старгород. Була у Львові та Санкт-Петербурзі - традиції однакові. Чарівна Свинка, що заводить відвідувачів, просто незмінний персонаж Старгорода. Пиво смачнюще, а ще солоні смажені зернята, що подають до нього, уммммммм смакота та рулька (навіть зараз в памяті виринає той смак ).Раджу всім, навіть тим, хто не любить справжнє свіже чашське пиво

Good Bear

Очень хорошее заведение, все на высоте и обслуживание, и кухня, и КОНЕЧНО ЖЕ ПИВО!!!

##Отзыв Крутое заведение!!!! Просто отпад… Покушали, выпили хорошего пива, попели в караоке, и самое главное потанцевали на столах… Девочки пиджейки такие заводные ))))

##Отзыв Старгород - найкращий!!! Відчуваєш себе як вдома!!!

##Отзыв Топайте в Старгород, якщо хочете гарно відпочити та забути про щоденні клопоти! Це у вас там точно вийде! І всіх зі святами!!!

##Отзыв Я та друзі були в Старгороді на заспіві, виграли квитки на екскурсію, то вчора ходили. Круто! Дійсно там самі пиво варять))))

##Отзыв мені сподобалось смажене коліно, з пивом просто смакотата взагалі емоцій купа від вечірнього шоустаргород я вас люблю

##Отзыв Была на украине во львове с подругами, пошли в старгородхочу всем посоветовать, такой теплой атмосферы и вкусного пива долго не забыть

##Отзыв Тепла атмосфера пивоварні і ресторану одночасно, якісне обслуговування, смачна кухня і пиво – роблять Старгород нашим улюбленим рестораном. Так тримати!

##Отзыв Старгород - лучшее заведение где я когда-либо бывала. Поверьте на слово, мне есть с чем сравнивать. И дело даже не в том, что там варят просто обалденное пиво, очень вкусно кормят, при том не так и дорого. Самое главное, что Старгород это место душевного веселья и отдыха. В ресторане даже разрешено танцевать на столах и стульях.

comments powered by Disqus