Ресторан Фамилия Ивано-франковск отзывы клиентов

Оценка:

Ресторан Фамилия Ивано-франковск Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Адрес: Ивано-Франковск, ул. Независимости, 31 Телефон: 0342 505 050 Рестораны

Ужасное качество обслуживания

Обслуговування жахливе. Офіціанти довго несуть меню, навіть коли зали порожні. Адміністратор, яка працювала на першому поверсі 07.09.2018 це взагалі окрема тема. На мої обґрунтовані запитання з приводу організації банкету, сказала: « якщо Вам шось не подобається на рахунок правил замовлення банкету, вийдіть з закладу». Відчуття ніби в неї дома побували. Хамка ще та. До клієнтів дозволяє підвищувати голос та говорити на «Ти». А інший адміністратор, якого я покликала виявити ситуацію відповів : « якщо вона вам нахамила, значить самі винні ви , що щось не те сказали». Що ?! В цьому закладі про клієнтів не дбають, і про репутацію теж. А про правило « Клієнт завжди правий» взагалі не чули . Таке враження ніби адміністраторів з вулиці по оголошеною набирають, тому що професіоналізмом і не пахне ! Їжа у вас смачна, але цього не достатньо , має бути ще і серсів а він у вас 0. Цікаво куди дивиться власник коли підбирає персонал. Були вашими постійними клієнтами тепер ні ногою !

##Отзыв Добрый день всем. Были 04.01.17 проездом в этом красивом городе и зашли в ресторан Фамилия пообедать. Оперативно приняли заказ, заказали борщ, тарелочку сала, шашлык и вареники. Скажу честно на 4 человек 3 порции борща 0,200 горам шашлыка и порция Вареников с картошкой оказалось очень много.Все очень вкусно, борщ с мясом,а сало о очень вкусное,шашлык произведение искусства помимо мяса на тарелке было запеченная картошка и салат,все это входило в блюдо шашлык. Официанты убирали тарелки после еды вне зависимости от того кто принимал заказ на еду. Все работали четко и слаженно, скажу честно это второй ресторан который вызвал полный восторг и огромную человеческую благодарность за заботу о посетителях и вкусную еду. Рекомендую всем кто приедет в Ивано-Франковск.

comments powered by Disqus