Pulire Warehouse Sp.z o.o. отзывы клиентов

Оценка:

Pulire Warehouse Sp.z o.o. Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Отзывы о работодателях

журнал

Вот уже 10 лет как я работаю на складах в Пулире. Пару месяцев назад начал работать на сортировки скла в Мысловицах. Работа хорошая, зарплата приходит вовремя. Работа как работа. На складе чисто. Видно что фирме не все равно на чистоту на територии завода. Время работы подстроил под себя как мне нравится. Никто ни на кого не давит.

моя думка

роблю в пуліре комплетувальником 5 років. скажу так… кожна фірма дає якісь норми шоб їх зробити. ясно шо часом мусиш впахувати але то можна пережити. я думаю шо саме головне то як ти ставишся роботи. якшо спочатку будеш нити і вимахуватись то не буде ніхто з тобою нор=мально говорити. якшо тобі не подобається то шо ти робиш то звільняйся! деколи вже не можу слухати як жалуються на начальство. всюди добре де нас нема. координатори часом требують багато але їм то теж наказують зверху. як не вмієш працювати з людьми то знайди шось краще. мене робота задовільняє, я не маю на шо жалуватись.

ничего больше

Условия нормально, но денег недостаточно

Компанія слухає співробітників

всем привет. искала с подружкой работу в Польше… нашли обьявление на вакансию уборщици в фирме рulire. очень часто в таких фирмах возникают проблемы с своевременной зарплатой. но все здесь на счет выплачивают вовремя. самое главное что время работы можно построить как нам подходит и это было самым главным для нас. знаю что фирма работает по всей Польше. нас в Зеленой Гуже все очень устраивает. не знаю как в других областях.

думка після часу

Когда-то работала через Пулире уборщицей. Вспоминаю эту работу с теплом. Самое главное никто не смотрит на работника с высока. Каждый работает на себя. Если бы не выехала с мужем за границу то и дальше бы там работала. Деньги платили всегда вовремя. Руководители очень приятные с хорошим чувством юмора! На работу хотелось приходить. Надеюсь что они и дальше так держат.

Випадково :)

до пуліре попав випадково. знайома намовила піти працювати на склади. чесно не думав що затримаюсь там надовго. але працюю вже три роки. від мене не вимагали ніякого досвіду бо в фірмі є навчання і курси. не говорю про керівництво бо для того треба мати голову на плечах. графік можна скласти так як підходить. до роботи завжди їжджу з колегою і ніхто не забороняє брати разом одинакові зміни. колектив спрацьований. все залежить від вашого ставлення до праці.

Мені подобається компанія

знайомий сказав мені про фірму Pulire. бляха боявся що буде так само як на попередній роботі (ні білого світу, ні грошей). але три місяці працюю там і є задоволений. ніхто не використовує. платять вчасно. не заставляють брати надгодини. правда є багато роботи але так час скоріше йде.

ok!

В фірмі «Пуліре» працюю більше, ніж два роки, на складі. Зарплата завжди вчасно. Керівники завжди нам допомагають, якщо виникли якісь проблеми. Найголовніше – це приємна атмосфера, яка є на змінах, тому що у нас злагоджена команда. Працюю в Глівіце, не знаю як в інших регіонах, в мене нема на що скаржитися.

задоволений робітник

роблю в пуліре 5 років. скажу так… кожна фірма дає якісь норми шоб їх зробити. ясно шо часом мусиш впахувати але то можна пережити. я думаю шо саме головне то як ти ставишся роботи. якшо спочатку будеш нити і вимахуватись то не буде ніхто з тобою нормально говорити. якшо тобі не подобається то звільняйся! деколи вже не можу слухати як жалуються на начальство. всюди добре де нас нема. координатори часом требують багато але їм то теж наказують зверху. як не вмієш працювати з людьми то знайди шось краще. мене робота задовільняє, я не маю на шо жалуватись.

може бути

багато хороших грошей працює.

Сергіуш

Ви повинні спробувати, але це платить

Я рекомендую

Багато роботи, хороші умови

Ключборку

Теско в Ключборку. Координаторка на цьому об’єкті починала свою кар’єру так само як ми – була звичайною прибиральницею. Як бачите – кожен може якщо захоче! Дурниці такі розказуєте, що аж голова починає боліти! Як хтось добре працює, то отримує винагороду, а як хтось обивається і нічого не робить, то може тільки скаржитися.

Хорошая работа

Приехала на одну вакансию, но мне предложили получше

приємна дівчина в офісі

приємна дівчинка там працює, все пояснила і допомогла з заповненням документів. навіть привезли і відвезли де треба було

pulire ok

Не розумію коментарів, написаних вижче, якщо нівкого не крадеш, то нічого злого в Пуліре тебе не зустріне. Приємна атмосфера, є що робити, але вчасно платять за виконану роботу і стільки, скільки домовилися. Часами, навіть премії попадаються.

Я рекомендую менеджера

Працюю в Пуліре і не жалуюся. Моя керівничка – дуже приємна і мила особа, завжди допоможе та підкаже як краще. Зажди знаходила з нею спільну мову. Аби усі керівники були такі як моя Івона, то було би супер! Усього найкращого і запрошую на роботу.

Pulire ok

:)

Marina

Люди розуміють, що ніхто не платить за лежачи. Пуліре все в порядку.

4000 на руку

Я працював в Теско у Словакії, так що не знаю як виглядає ситуація в Польщі. Працював пікером і на руки за місяць мені виходило так 4000-4300 злотих.

Умови окі

Працюю в Глівіцах. Керівники вимагають багато, але загальна атмосфера приємна, зарплату платять без затримок. Квартира від Пуліре, в яку нас поселили, нормальна.

найважливіше страхування

Особисто можу порадити Пуліре. Не золоті гори, звичайно, але принаймні ніхто не пробував мене обманути з годинами або ще з чимось. Так як було, так і лишилося: вчасні виплати та страховки.

Забагато поляків

Працював на Теско в Тересіні. Було непогано – по коментарях, думав буде гірше. Зарплату платили вчасно і з вихідними теж ніколи проблем не було. Звичайно, неповний рік роботи – це мало щоб щось ще додати, але на даний момент можу сміло порекомендувати цю фірму. З мінусів, то це оточення поляків, тяжко зав’язати якісь знайомства.

Загалом про компанію

Я закінчив співпрацю з Пуліре на початку квітня (знайшов вище оплачувану роботу). Працював цілий рік, так що маю що розповісти. 100% робота не є такою, що вимагає титанічних зусиль. Працював на складі і навіть були момент, коли можна було нічого не робити. Додатковим плюсом є те, що в ситуації, коли керівник складу безпідставно спускав свою злість на мені та на моїх колегах, допомогла анонімна скарга, яку я розмістив на офіційному сайті фірми. Схоже на те, що керівник отримав якусь нагану або щось подібне і претензії з його сторони до нас зникли. Зарплату та надгодини завжди плти вчасно. Загалом рекомендую, а якщо якісь непонятки відбуваються – одразу про це повідомляти.

оптовый торговец

Давно вже працюю на складі від Пуліре. Усім, хто сумнівається: не така вже і важка ця робота, як здається. Піднімання картонів, їзда електо-карами – це стандарт. Приємна атмосфера, зарплата вчасна, я навіть отримав премію за активність! Так усе не так погано!

рекомендувати

Як фірма Пуліре мені дуже подобається! Найбільше подобаються координатори, які працюють на Теско в Глівіцах – мають свій підхід до працівників, цікавляться нашим життям і контактують з нами. Щодо зарплатні, то дійсно платять вчасно і немає проблем. Премію заробити досить тяжко, але стабільні 14 злотих за годину можна спокійно заробити ☺

електро-карах

Багато проблем виникає через дурних лідерів, а про дурних лідерів треба повідомляти! Іншого розв’язання не існує, фірма настільки велика, що завжди десь трапиться якийсь дебіл… Меньше з тим, я не маю на що нарікати і загалом задоволений роботою. Гроші могли би бути більші, але, як то кажуть, усього на світі не отримаєш ☺ Зазначу, що працюю на електро-карах.

адміністратор співробітник

Доброго дня. Сама працюю в адміністрації Пуліре і, чесно кажучи, не розумію людей, які пишуть ці негативні коментарі. Я сама досить часто їжджу на об’єкти і бачу, що люди задоволені і не обтяжені важкою працею. Те саме показують перевірки та аудити. Зарплати завжди висилаємо вчасно, хіба що хтось до моменту виплати зарплати не подав координатору свій банківський рахунок.

Pulire

До нас, працівників з України, в Пуліре ставляться навіть краще, ніж до поляків – бо ми їм потрібні. Іноді через це виникають сварки з тими ж поляками, але на те не зважаючи, рекомендую. Зарплатня хороша як на мене, так що більш-менш задоволений. Не пробують урізати години чи премії.

Лодзі

Від липня до серпня я працював в Теско на вулиці Поєзерській в Лодзі. Мені дали теплу куртку, навіть не зважаючи на те, що я не працював у холодильній камері супермаркету. Пізніше перейшов на Теско на Відзевській на електро-кару – так само якк і раніше умови проживання були хороші і зарплата завжди вчасно.

comments powered by Disqus