Провайдер IPORT отзывы клиентов

Оценка:

Провайдер IPORT Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Интернет провайдеры

доступ до інтерет

Чудовий провайдер. Другий рік користуюся без проблем. Стабільно забезпечують якісним інтернетом. Поки-що користуюсь не усіма послугами, бо користуюсь інтернетом непостійно. Рекомендую всім Айпорт.

Хороший провайдер

В целом кроме того ,что подключение пришлось ждать немного дольше чем надо, вполне хороший провайдер, много людей не имеют здесь связи, и этот провайдер единый компромисс, надеюсь что и дальше буду с вами сотрудничать.Успехов!

Дуже класний інтернет

Якісний і швидкий інтернет. Техпідтримкою задоволений. Інтернет швидко грузить. Персонал дуже дружелюбний. Всім рекомендую Iport.net!!

Хороший провайдер

Все отлично, интернет ниразу не пропал за полгода, скорость держится отлично, сбоев ввобще нет, всем рекомендую!

гарна якість обслуговування

З інтернет провайдером ООО Айпорт тривалий час. За час користування недоліків не виявлено, користується вся родина. Швидкість влаштовує. Ціна адекватна. Wi-Fi сигнал приймає на велику відстань. Все влаштовує. Рекомендую.

Найкращий iнет.

Дякую, що нарештi пiдключили в нашому селi нормальний кабельний iнтернет. Тепер в селi Зоря вiн присутнiй. Користуюсь кiлька мiсяцiв, дуже задоволенний, нарiкань не виникало.

Користуюсь послугою кабельного інтернет провайдера Іport.net.ua

Доброго дня!Користуюсь послугою кабельного інтернет провайдера Іport.net.ua не перший рік.Дуже задоволений особисто та уся моя родина наданням цієї послуги. Швидкість інтернету, в порівнянні із провайдерами у столиці, супер! Коли вийшов з ладу модем, замовляв у Іport, на наступний же день після мого звернення до оператора приїхали фахівці та зробили його заміну, перевірили налаштування, перевірили відсутність зовнішніх пошкоджень кабелю. І все це безкоштовно! Дуже вдячний колективу компанії за ваш професійний підхід у наданні послуг, за уважне ставлення до клієнтів та оперативне вирішення усіх технічних та фінансових питань.

отзыв

Нормальная компания,отзывчивый коллектив стабильная связь,в основном работает нормально без проблем,самое главное что когда звонишь тебе отвечают корректно,грамотно и вежливо.

Интернет работает более чем хорошо

Интернет работает более чем хорошо. Пользуюсь давно. Иногда бывают сбои но у кого их не бывает.

comments powered by Disqus