Медична клініка сестер Похмурських отзывы Пациент

Оценка:

Медична клініка сестер Похмурських Медична клініка сестер Похмурських у місті Львів, надає послуги сімейної медицини, мануальної терапії, нетрадиційної медицини, педіатрії, психотерапії, терапії. Пацієнти можуть отримати допомогу в лікуванні остеохондрозу, мастопії, гіпертонічної хвороби, подагри, невриту. Адрес: Львов, ул. Героев УПА 55 Телефон: (032) 242 77 07, (067) 339 82 22 Клиники

пройшов біль в коліні

Звернувся в Клініку сестер Похмурських з діагнозом синовіт колінного суглоба. Перед зверненням вже лікувався в поліклініці. Хірург 2 рази витягав воду з коліна, але вона набиралася знову. було важко дійти до базару, хоча живу поруч, важко йти по сходах.Пройшов курс гірудотерапії і курс укусів бджіл. Після п’явок біль в коліні суттєво зменшився вже після першого сеансу, зменшився об’єм коліна. Після бджіл свербить і червоніє, але від них в нозі з’явилось відчуття тепла, чого не було раніше.

Нашій бабусі допомогло.

Водили в Клініку сестер Похмурських бабусю , у неї було 2 мікроінсульти і 1 інфаркт, тиск вище 200. Нових обстежень не мали, тому там перше сказали зробити аналізи. Виявили, що високий холестерин і гемоглобін, кров дуже густа, ризик утворення тромбів.брали п’явки, підколювали гепарин, ще ліки для мозку давали. Бабуся стала веселіша, перестала крутитись голова, а головне нема таких високих тисків як раніше. Тому вона вже менше боїться сама виходити на вулицю.

comments powered by Disqus