Kulik System отзывы клиентов

Оценка:

Kulik System Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Отзывы о работодателях

Не покупать и не работать

Хочу всім розповісти як колишній співробітник цієї компанії, як виготовляють ці неіталійських кресла.Берут найдешевші китайські комплектуючі та везуть їх морем, щоб було ще дешевше купують залишки і з БОАК, нісего, адже покупцям навішають локшини, що це італія, а подряпини на механізмах зафарбувати фарбою! Шкіра-це окрема історія про те, як обманювати, беруть найдешевший шкірозамінник і ось вже це натуральна екошкіра в лапках! Ергономіка-ви навіть не мрійте, це колись років зо три тому дотримувалася технологія виготовлення, а теп ерь цей наповнювач штампують під ктевом порушуючи всі норми навіть безпеки і немає ніяких сертифікатів! ВСІМ АКТИВНО РЕКОМЕНДУЮ НЕ КУПУВАТИ Кресла и мебель КУЛИК СИСТЕМ, Мобиле Перфект і Ергономіка України-це все одне і теж !! Купуйте гідні аналоги їх уже багато і якісні!

обманюють у всьому

З людьми обходитися споживацьки !!! Чи не поважають в людях нічого! У підсумку пропрацювала 3 тижні продавцем, так і не оформили і оплатили за три дні! Довести нічого неможливо, так і сказали йди і радій, що стільки дали !!! Не користуйтеся в цих магазинах Кулик Систем! Крісла виготовляють не в Італії, а під Києвом з китайських запчастин !!!

Развод во всём!!!

Развод на все, обещают как работнику регалии, а потом только ждёшь и веришь сможешь ли ты заработанное получить!Отпускных и больничных нет, поток людей в офис нескончаемый, теперь даже набирают работников на сайтах как Эргономика Украины !Но людей же нельзя вечно обманывать !!! Не думайте даже идти в эту контору Рога и Копыта, владельцы -братья Олег и Юрий Кулик -жлобы, они называют свои кресла итальянскими, в сами делают их из материала без сертификатов соответствия, с китайских комплектующих под Киевом!!!Вранье и экономия на всём!!!Обходите стороной работать там и уж тем более покупать эти китайские кресла, выдаваемые за итальянские !!

обіанивают співробітників

У цій компанії не дотримуються елементарних правил і існуючі закони! При влаштуванні на роботу обіцяють одне, навіть вмовляють красиво, а по факту виявляється, що не платять лікарняні, переробки, відпускні і не працевлаштовують офіційно в офісі, а тих кого влаштовують, то на мінімальну оплату, щоб потім і довести нічого не було можливим! Заробітну плату доводиться чекати з затримкою, а якщо звільнився через скотинячого відносини, так ще й благаєш дати розрахунок і можливо ту ж мінімалку і получішь.Іспользованіе людей як стадо животн х по повній, ось тільки і годують обіцянками і роблять це так красиво на співбесіді, а потім через місяць виявляється абсолютно все по-іншому !!! Не вірте обіцянкам і обходьте стороною! Крісла роблять в Вишневе, італійське тільки назва, камери все зі звуком і всюди !! Читайте відгуки, перш ніж йти і піддаватися на умовляння!!

comments powered by Disqus