Клиника Здоровых Сосудов отзывы клиентов

Оценка:

Клиника Здоровых Сосудов Современная диагностика и инновационные методы лечения и профилактики серецево-сосудистых заболеваний позволяют решить проблему комплексно - диагностировать болезни на ранней стадии, лечить причины и весь организм в целом.Основное преимущество Клиники… Клиники

Спортивна травма

Шукав спортивного лікаря після травми коліна. Випадково натрапив на цю клініку. Не міг зрозуміти: причому тут судини. Почитав їх сайт, спробував. Приємно здивувала всестороння ерудованість лікаря Лущик Уляни Богданівни з різних проблем. Поки дивилася мене на УЗІ, розповіла мені! - не я їй - половину моїх відчуттів. Таке враження, що побачила мене наскрізь. Пройшов курс лікування - за перші 2 тижні забув про усі проблеми, які мучили мене роками. Дякую вам за здоровя!

Не чекайте, поки стане зовсыім погано.

Мій вік наближається до 65 років. За цей час були звичайно, сезонні болячки, але нічого серйознішого за видалення гландів, слава богу, не було. Поступово почала турбувати втома, не від роботи, а постійна. Ноги якісь важкі, крім того стало паморочитися в голові, не сильно, але якщо раніше такого не було, його відразу помічаєш. Пробував вітаміни з женьшенем, препарати з Гінко, але швидко зрозумів, що це забавки не для мене. Моя дружина вже давно проводить підтримуючі курси лікування після серйозної хвороби, пов’язаної з кровообігом мозку. Вона настояла на тому, щоб я теж показався її лікарю. Я пройшов обстеження і почав курс лікування. Вже на п’ятий день відчув зміни на краще, що ставали дедалі більш помітними. Через те що мій стан не був запущений, лікування дало відчутні результати майже одразу. З’явилась енергія, тіло стало легким, спина розігнулась, хода стала легкою, мозок працював ясно, висипався добре. Мене попередили, що стан після закінчення уколів не буде казковим, як під дією медикаментів, ефект буде не таким яскравим, але організм продовжить роботу по відновленню. В будь якому разі, результат виявився кращим, ніж я сподівався. Видатним лікарем, яка використовує сучасні медичні прилади та власну методику лікування є Уляна Богданівна Лущик. Мене дуже здивувало, що за показаннями приладів вона може сказати пацієнту, що саме він відчуває, які прояви його медичної проблеми. Що особливо приємно, ліки, які вона призначає, впливають на організм саме так як треба. Не знаю іншого такого лікаря. Висловлюю величезну подяку за допомогу, за увагу, за добре слово Уляні Богданівні, Ігорю Петровичу та всьому колективу медичного центру «Клініка здорових судин».Віктор Степаненко.

Пощастило знайти талановитого лікаря.

Вже багато років минуло з тих пір, коли у мене було значне погіршення здоров’я, яке в решті решт привело до того, що не можна було з ліжка встати, так паморочилось в голові і страшенно нудило. Пощастило, що мені порадили звернутись до Уляни Богданівни.Привели мене до неї попід руки, самостійно ходити вже не могла. Обстеження було проведене на найсучаснішому на той час обладнанні.Як з’ясувалось проблема була пов’язана з кровообігом голнового мозку. Оскільки хвороба була дуже запущена, Уляна Богданівна почала курс лікування з дуже поступовим впливом на організм, спочатку з внутрішньом’язових уколів та невеликих доз таблеток.З часом вплив посилювався додаванням внутрішньовенних ін’єкцій і всього арсеналу засобів, що використовує Уляна Богданівна.Знадобилось багато часу, щоб побороти цю страшну болячку і знов відчути себе людиною.Але я розумію, що після цього організму треба допомагати підтримувати хороше самопочуття. Взимку пройшла чергове обстеження, та курс лікування, що мав на меті покращити стан хребта та судин, що забезпечують кровообіг мозку.В періоди між обстеженнями приймаю, за призначенням ліки, це кілька препаратів у невеликих дозах.Висловлюю велику подяку Уляні Богданівні, за те що поставила мене на ноги та підтримує моє здоров’я. Також дякую Ігорю Петровичу та всьому колективу клініки за їхню нелегку працю!Бажаю їм всього найкращого!

Правильний діагноз, правильне лікування

Мама мала дуже сильний гіпертонічний криз, кілька днів не могли змінити стан ні ліками, що вона приймала від тиску, ні допомагали лікарі, що ми викликали до дому. Вона не могла вставати на ноги, одразу відчувала головокружіння та нудоту. Привезли до Клініки, де не відчуваєш себе, що знаходишся в лікарні, дуже комфортно, без черги. Провели повне обстеження, встановили діагноз і одразу розпочали лікування. Вже після першого дня процедур мама відчула покращення. Пройшли весь призначений курс. Періодично ще на рік проходили профілактичні процедури, і все чудово. Щиро бажаємо всього найкращого, здоров’я та процвітання!

Цілісний підхід, приємний результат

Думаю, що мені пощастило - прийшла на капіляроскопію в Клініку здоровий судин - місцевий лікар радив пройти це обстеження, оскільки в мене мерзли пальці рук. Була приємно вражена, що можна тут пройти не лише одну діагностику, але й комплесно обстежити весь організм, як кажуть з голови до п’ят. Тут мені вперше показали мої сосуди, розказали що не так з ними і провели додаткові обстеження прямо тут, на місці і виставили зовсім інший діагноз. Почала приймати лікування, вже на 7-й день відчула потепління в пальцях рук, зменшилися мурашки в них і оніміння. Приємно вражена кульутрою спілкування, увагою та повагою до мене. Не чекала в черзі, лікар мене зустрів. На всю комплексну діагностику потратила 3 години. Ще місяць на лікування. До того мені всі ставили ВСД і говорили, що це не лікується.

Опытный доктор

Посещала доктора в Клинике Здоровых Сосудов Бабий Игорь Петрович. Приятно удивлена - консультация, диагностика и лечение - все на месте, не посылают по городу делать бесконечное количество анализов, теряя время, деньги и нервы. Пришла с проблемой сосудистых звездочек и пятен на ногах. Эту проблему в других учреждениях мне предлагали решить только через операцию! Мне повезло, что я попала именно сюда - удалось избежать хирургического вмешательства. Я увидела на мониторе все свои сосуды и капилляры, доктор доступно объяснил причину возникновения и как это вылечить без операции. Как результат через 2 месяца исчезли звездочки и пятна, + к этому еще и пропала отечность в ногах. теперь я поняла.что такое здоровые сосуды: бегаю, прыгаю, ножки не стесняюсь показать. Большое спасибо за красоту и здоровье.

comments powered by Disqus