Клиника Оксфорд Медикал- Львов отзывы клиентов

Оценка:

Клиника Оксфорд Медикал- Львов Клиника «Оксфорд Медикал Львов - предлагает пациентам следующие виды услуг: Урология В обследование входит: - Допплерография - Биотезиометрия - Вазоактивный тест ПроктологияВ обследование входит: - Видеоаноскопия -… Адрес: Львов, пр. В. Черновола, 45а Телефон: (032) 245 00 00, (050) 245 00 00 Клиники

Потрібна ваша думка

Цікавить хто звертався до отоларинголога в цій клініці,що скажете,потрібна консультація з дитиною 3рочки,чи вартує звертатися?

Це просто жахливо

Нікому не раджу звертатися у цю клініку. Там ніхто не зацікавлений у вашому виздоровленні. Це просто бізнес. Вас поставлять кілька діагнозів яких у вас немає і витягнуть величезні гроші! Я зверталася до гінеколога Легуцької Олени Василівни через збій менструального циклу. Виписала здати мені гормони в той же день що я прийшла. Усім відомо що для кожного гормону є конкретний день циклу коли його потрібно здавати. Але цей лікар таких питань не ставив. УЗД мені не зробили, проте Олена Василівна на око визначила що у мене погано функціонують яєчники і виписала процеру якогось випромінювання. Після здачі гормонів будь коли мені виписли гормональний укол. Коли прийшла в процедурний кабінет мені вліпили укол у живіт. на питання що це таке, відповіли що звичайні вітаміни. Питання: які вітаміни колять у живіт?? виписали крапельницю. За це все взяли 5 700+ 2500 за аналізи. Вітаміни коштують 5700?? Швидше за все у крапельниці був звичайний фіз розчин за 10 грн .Більше того гінеколог сказала що мені потрібно робити біопсію шийки матки щоб виключити рак і здавати купу аналізів. Звісно все недешевеКоли пішла до іншого лікаря, виявилось що яєчники здорові і виписали звичайні рослинні краплі щоб налагодити цикл,який збився швидше за все через стрес.( адже фізіологічних проблем у мене немає).Це не лікарня, це бізнес. Вам не пояснять що у вас колять і на осові чого поставлений діагноз, а просто налякають хворобами і здеруть великі гроші

ГРОШІ НА ВІТЕР

РОЗУМІЮ ЩО ВІДГУК ВИДАЛЯТЬ, БО ФІЛЬТРУЄТЕ ТІЛЬКИ ХОРОШЕ що таке гроші на вітер і розвели на гроші - це про клініку. Записалась до гінеколога Посисень Марина (щоб до неї йти треба мати як мінімум вищу медичну освіту - пояснити доступно нажаль даний фахівець не може ну і чітко також), огляд 5 хв не більше, а навіщо більше. Зробиш аналізи - прийдеш і тоді буду дивитись ще раз. Обіцяли при телефонному записі - відео-кольпоскопія безкоштовно, в кабінеті про таке не згадували.Про аналізи, які я здала я дізналась по чеку коли оплатила немалу суму - а від лікаря-фахівця, яка мала би як на мене розказати що для чого. А я прийшла додому і засіла в інтернеті розшифровуючи чек - це ознака рівня сервісу. При консультація мені сказали що аналізи будуть завтра - а виявилось це 4 дні. І до речі, якщо Ви думаєте що йдучи в приватну клініку Ви отримуєте відповідний сервіс то ні - багато речей лишається із державних клінік УЗД в нас не працює повний робочий день - відповідно я не можу розраховувати на повноцінний сервіс в клініці при потребі, як і Ви також, адже Ви як пацієнт має наперед знати що Вам потрібно УЗД. Який зміст даної установи так і не розумію.

ну такоє((

лишилось нейстральне враження від ПРИВАТНОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ! на ресепшені дівчата ваабще ніякі, лікар також досить флегматичний, аналізи здають в Сінево. Старатись треба більше.

візит до оксфорду!

Була у філії на Чорновола. Проходила УЗД та гінеколога. Ставлення чудове, фахові спеціалісти, аналізи трохи дорогі але всі по суті. Буду користуватись послугами ще!

Гінеколог - Легуцька О.В.

Відвідала гінеколога у клініці Оксфорд Медікал у м.Львів на Чорновола , лікар здійснила огляд та взяла мазки на аналіз, коли я прийшла на консультацію після результату аналізів то лікар мені сказала ,що не бачила таких жахливих аналізів як у мене . Налякала , що в мене дисплпзія шийки матки ступінь 2 а то й може вже і 3 та дуже намовляла мене на процедуру біопсії шийки матки ,але я відмовилась ,після того лікар почала пропонувати лікування у них в клініці на яке я теж відмовилась і тон розмови її був не дуже приємним . Відвідала іншого гінеколога , яка мене заспокоїла і сказала , що є незначні відхилення але не такі як говорила мені лікар Легуцька , нікому не рекомендую цю клініку та лікаря.

Просто ЖАХ

Був в клініці оксфорд медікал на Чорновола. Записали мене до уролога Володимира Михайловича. Здав всі аналізи. І мені після всіх аналізів призначили лікування ТРИХОМОНАДИ!!!!! прийшлося і дружині пройти аналізи, правда три рази вона здала їх в іншій клініці, і в неї її немає!!! потім виявилося що і в мене немає ТРИХОМОНАДИ. просто мені так званий лікар її знайшов тому що лікування в цій так званій клініці дороге і дуже з поганими наслвдками (мене три тижні пічкали дуже сильними ліками). НАРОД…..ці аферисти видумують болячки і напягують на гроші, добре подумайте перш ніж іти туди.

Жахлива клініка!!!!

Мала можливість відвідати клініку Оксфорд Медікал на Зубрівській. Думала, що в приватній клініці все буде без проблем. Була записана на прийом до гінеколога Солиги. Вона з мене взяла купу аналізів, про які не попередила. Ціни, мене шокували в кінці на рецепції 2500. Про таке потрібно заздалегідь попереджати. Не дочекавшись аналізів лікар назначила дороге лікування. Таке враження, що людина перебуває під гіпнозом і на все згідна, а що саме і які препарати тобі вводять ніхто не говорить. Медичної картки не віддають . Під час лікування відношення ЖАХЛИВЕ, дивиться на тебе ніби ти їм щось винна. Гроші, які я оплатила за лікування і не пройшла не повернули добре, що на перед оплату взяли. Де дивиться їхнє керівництво! На прийом потрібно чекати, хоч записаний на певну годину. Ця клініка викачує гроші у довірливих пацієнтів, залишає після себе негативне враження!!!! Нікому не рекомендую цей заклад!

некомпетентні лікарі.. якщо це дійсно лікарі

Була також у гінеколога, лікар Посисень абсолютно не орієнтується в галузі гінекології… мій тип мазка оцінила неправильно і хотіла напхати лікування на тисячі гривень!!!! ніяких вибачень! дивиться на тебе ніби ти їй винна і вона тобі послугу зробила. гнати в шию таких шарлатанів! НІКОМУ не раджу цю шарашкіну конторку. в місті є хороші лікарі, не важно, державні чи приватні.

некомпетентні лікарі яких цікавлять лише гроші

Хотіла записатися до дерматолога, мого лікаря не було, записали до іншої дохтірки… поперше не говорить державною мовою.. по друге вартість лікування оцінює по зовнішньому вигляду пацієнта… чим буде лікувати теж не вказує.. ну та ясно, треба купити папірчик за 10 тисяч… абсолютно тупа і некомпетентна… кого там вобще беруть на роботу??!

НЕІСНУЮЧА ХВОРОБА!

В клініці поставили неіснуючий діагноз. Назначили лікування за 8,5 тис грн. Будучи у відчаї , погодилась на проведення процедур наступного дня. Дякуючи здоровому глузду, звернулась до іншого лікаря в день, коли поставили страшний діагноз, і як виявилось хвороби НЕМАЄ!!!!На жаль притягнути до відповідальності не можу клініку!!! Бо для цього необхідно взяти чек і виписку про діагноз і призначене лікування!!!! Будьте обачні усі документи повинні містити печатки і підписи, оскільки без цього ВИ не зможете довести неправоту клініки!!!

НЕІСНУЮЧИЙ ДІАГНОЗ!!!

В клініці поставили неіснуючий діагноз. Назначили лікування за 8,5 тис грн. Будучи у відчаї , погодилась на проведення процедур наступного дня. Дякуючи здоровому глузду, звернулась до іншого лікаря в день, коли поставили страшний діагноз, і як виявилось хвороби НЕМАЄ!!!!На жаль притягнути до відповідальності не можу клініку!!! Бо для цього необхідно взяти чек і виписку про діагноз і призначене лікування!!!! Будьте обачні усі документи повинні містити печатки і підписи, оскільки без цього ВИ не зможете довести неправоту клініки!!!Будьте здорові та бережіть себе!

Не йдіть туди - спортите своє здоров‘я

Була на прийомі у гінеколога , замість зазначеної суми 220 грн заплатила 1500 тис/грн. І це не все , кожного дня мене відправляли на все інші і інші аналізи та узд ! Взагагальному аналізи обійшлись мені 8000тис/грн. Після цього мені сказали шо я дуже хвора і маю купу статевих болячок!! Жіночка гінеколог сиділа з дуже жалісним обличчям і вмовляла мене прийти на лікування , яке включає 1міс.уколів +таблеток + антибіотиків . Все це задоволення нарахували мені в суму 10000тис/грн і це тільки за перший курс лікування!!!!! Дякуючи моїй мамі я сходила ще до двох лікарів гінекологів , які мені підтвердили , що я здорова !!Люди -ЗДОРОВА!!!!!!!! Дівчатка не ходіть туди , налікують так що потім буде точно не виліковно хворі! А вас скотини лікарі Оксфорд медікал , щоб так само лікували і кололи від болячок яких не існує!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Огляд гінеколога.

Я була минулого місяця в гінеколога, звернулась з болями в низу живота. Замість 500 грн оплатила 1800, після результатів аналізів лікар гінеколог назначила мені лікування в ТЕЛЕФОННОМ РЕЖИМІ на 7000 грн, сказала що в мене передраковий стан і папілома, назначила біобсію. Після обстеження ще в двох клініках було чітко зрозуміло, що Я абсолютно здорова.Це жах, минайте десятою дорогою ту клініку.Там просто викачка грошей.

Не советую

Хамское отношение вытягивание денег .

Оксфорд

була на прийому у гінеколога в цій клініці мене обстежили за 1000 гривень знайшли уреоплазму і і давай здирати гроші з мене мовляв треба негайно лікувати і ви тільки послухайте їхніми препаратами невідомими, не в аптеці купувати, а в них купувати невідомі лікі за шалені гроші 7.000 тисяч гривень. Вони зволочи кололи мені уколи від яких мені стало тільки гірше.Гроші здерли і тільки нашкодили мені. Нехай їм це повернеться щоб їхніх дітей теж так кинули, я вони людей розводять і зашкодили їхнім дітям.Здирники і шахраї!!!!!

Клиника Оксфорд

була на прийому у гінеколога в цій клініці мене обстежили за 1000 гривень знайшли уреоплазму і і давай здирати гроші з мене мовляв треба негайно лікувати і ви тільки послухайте їхніми препаратами невідомими, не в аптеці купувати, а в них купувати невідомі лікі за шалені гроші 7.000 тисяч гривень. Вони зволочи кололи мені уколи від яких мені стало тільки гірше.Гроші здерли і тільки нашкодили мені. Нехай їм це повернеться щоб їхніх дітей теж так кинули, я вони людей розводять і зашкодили їхнім дітям.Здирники і шахраї!!!!!

Неможливо вже слухати

Знаєте, вже неможливо читати той бруд який пишуть, особливо особа під імя Алла! Звідки Вам відома така інформація що жінок оглядають тим самим дзеркальцем? Що використовуються нестерильні інструменти? А може Ви там працювали і Вас звільнили по статті, і Ви таким чином вирішили відімстити? Ви пишете що тут так вже погано що чуть як не у моргу!!! Хоча це все брехня. Прекрасна клініка, із хорошим персоналом. Чекати не треба, всі усміхнуся і завжди відповідають на всі запитання. Я дуже задоволена і дівчатами медсестрами і лікарем Маряною Ярославівною. Дуже чуйна і прийомна жінка, людина своєі справи. Ви пишете про аналізи що дешевше всюди? То чому ж не йдете там де дешевше? В нашій державі нічого дешевого немає, а здоров`я завжди було безцінне!Чесно соромно читати ту брехню.

Алла

Можливо, це буде перший чесний відгук про цю контору, адже видаляти реальні відгуки і писати фейкові- звична справа. КАТЕГОРИЧНО не рекомендую цю компанію як для пацієнтів так і для лікарів, що виявили необрежне бажання працювати в ній. Шановні пацієнти, якщо ви хочете щоб Вас обстежував і лікував некомпетентий лікар, який думає лише про відсоток від послуги (адже він сидить на відсотках), виписали непотрібного лікування на тисячі гривень, провели обстеження в антисанітарних умовах (до прикладу, двох жінок можуть оглянути одним вагінальним дзеркалом, шприци, гумові наконечники та інші медичні засоби одноразового застосування не стерилізуються і не утилізуються згідно діючого законодавства, в «клініці» не проводиться належним чином стерилізація медичного інструменту, ЖОДНІ, ЖОДНІ санітарні вимоги не дотримуються, а після лікування ваш гаманець «схудне » на декілька тисяч гривень – Вам сюди. Особливо «полюбилася» закладу практика дігностики неіснуючих поліпів у жінок – так, Вам скажуть що він у Вас є, хоча його не існує, і запропонують «операційку» за 6000 грн. Або запропонують так званий «курс лікування» вартістю від 3 до 8 тисяч гривень,у який входять медичні препарати ,які ви можете придбати в аптеці вартістю максимум у тисячу гривень. Будьте готові, що Вас прийматиме лікар або медична сестра без діючого сертифікату на дозвіл працювати в медицині. Не кажу, що всі лікарі такі, є чесні, грамотні, совісні, для яких клятва лікаря – не пусті слова. Але таких є дуже мало, і, як показує практика, довго вони там не затримуються. Совість не дозволяє. Про чинні протоколи лікування – стандарти лікування як світового рівня, так і державного - тут не чули. Все робиться з метою «мне таблеток от жадности, да побольше» Лікарям та медчиним сестрам , що вирішили працювати в цьому закладі. Будьте готові, що спочатку Вам гарно наобіцяють про умови роботи. Зарплату ви отримуватимете мінімалку на картку в сумнівному банку, на руки – чорну в конверті. Будьте готові, що директор в особі Саакян Ольги Сергіївни може Вас не оформити офіційно, що стане для вас великим сюрпризом, в трудову Вам на розсуд «керівника» можливо зроблять безграмотний запис. Вас шокує повна відсутність і недотримання санітарних вимог. Маски, шапки, шпателі, шприци, рукавиці –все це треба «просити» і б«бажано » використовувати повторно на декількох пацієнтів!!!!!, тому що тут одна задача – зекономити. Вас будуть змушувати продавати курси лікування фуфломіцинів, тому що Ви отримуєте процент, а якщо рівень ваших заробітків з часом не ростиме, (тому що ви чесний лікар), Вас через день обкладатимуть матюками, чому ти не здав касу у 20 тисяч, якщо ти мав 4х пацієнтів за день. Пацієнтів, до речі, Ви будете приймати якщо Вам їх запишуть. Так-так, це звична практика, якщо ти «здав малу касу» - сидітимеш без пацієнтів два тижні. Всі проблеми у закладі - з перевіркою санепідстанцї вирішуються просто – потрібна сума $ в потрібну кишеню. Бажаю Вам совісті і мудрості не калікачити здоров’я простих людей. Адже всі ми люди.

Жахлива клініка

Відвідавши дану клініку була в край розчарована і обурена . Спочатку здивували ціни, які тобі в процесі не називають , а шокують в кінці коли приходиш до адміністратора ( це про аналізи). За таке потрібно заздалегідь попереджувати. Далі лікування ,яке тобі призначають , а що саме і які препарати тобі вводять ніхто не говорить.Також вічні довгі очікування навіть коли тобе записали на певну годину . А гроші які оплатила за лікування. яке не пройшла не повертають добре, що на перед оплату приймають. Жахлива клініка!!!

Жахлива клініка!

Це не клініка, а якесь збіговисько шарлатанів! Здирають море грошей, лікують неіснуючі діагнози, медичних карток не віддають. Безсовісні скоти, задумайтесь, що все зло вам повернеться! Тільки подумайте, скільком людям ви зіпсували здоров’я своєю захланністю. Хай ті гроші, хитро зароблені на людських проблемах, ви потратите собі на таблетки. Лікуйтесь один в одного, неуки!

Отзыв

Обращался к дерматовенерологу Мельник Алле. Врач молодая, но грамотная и профессиональная, воспитанная. Рассказала о причинах появления, дала совет. Удалила мне кожное новообразование. Помимо основной увидела и другую кожную проблему, назначила лечение и через пару дней все как рукой сняло. Все по существу, без воды и т.д. Врачем я доволен.

СУЦІЛЬНИЙ ЖАХ

Це не клініка,це збіговисько ТУПІЦ!!!!Особливо безтактовна,неграмотна,хамовита особа Глушкова Людмила Сергіївна дерматолог суцільний ЖАХ!!!! Оминайте 10 дорогою!!!!

Бережіть себе і не ходіть туди

Якщо бажаєте дізнатись свої результати аналізів готуйтесь чекати уточнень від адміністраторів клініки за 3-4 дзвінка по 2 рази на тиждень, а самих результатів 2.5 тижні. При тому, що результат аналізу може бути готовий за 2-3 дні. Наполягають на здачі у себе в клініці при тому, що у приватних лабораторіях результати отримуєш швидше, пояснюють це тим, що так лікар їх отримує на пряму і може призначити лікування. Проте ні лікар ні адміністратор не телефонують щоб повідомити про готовність.. так і вмерти можна з такою оперативністю

Don

Doctor Литвинчук Ярина Михайлівна does a very great job! I think that the person who is making all of those false claims about this wonderful person should be interviewed by the police if she is truly missing. I would like to help Doctor Литвинчук Ярина Михайлівна open up her own shop one day… Oxford Medical is so very lucky to have such a wonderful person employed for their company : )

Валентин.

Викачування грошей у довірливих пацієнтів.Низький професіоналізм лікарів.

Не рекомендую

Була на огляді в Легуцької Олени Василівни.Мене вразила байдужість лікаря , на більшість моїх запитань я чула відповідь не знаю. Я не отримала жодних порад і рекомендацій . Я ДУЖЕ РОЗЧАРОВАНА!!!!

Не раджу

Дуже незадоволена лікарем Глушкова Людмила. Записавшись на консультацію з підозрою в себе начальной стадії оніхомикоза, звернулась зі скаргами на зміни в нігтевой пластиці. Мене запевнили, що клініка має обладнання для діагностування та мікроскопії подібних захворювань. Прийшла завчасно, але лікар змогла прийняти на 20 хвилин пізніше. Доктор подивилась і сказала, що зміни вона бачить. Від чого зміни? Від гель лаку, який я зняла, чи всеж таки це початок захворювання? Підсумок: порадила звернутися в державну клініку. Не поставивши попередній діагноз написала скерування на Коновальця. Нехай там розбираються. Фраза, що нігті не дихають під гель лаком, взагалі повергла своєю непрофесійностью в ступор. Консультація тривала 5 хвилин.

Oксфорд жахливо

уже не задоволена клінікою вже вдруге!!!Ходила до гінеколога СОЛИГА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА через різку біль внизу живота. Що побачила лікар: запалення шийки матки, кісту та ерозію , що виявилось потрібно негайно лікувати. Взяла масу аналізів, зробила узд. Огляд + аналіз + узд обійшлись мені близько 1500грн. Лікар назначила лікування, не отримавши аналізів, що здається взагалі дуже дивним. Лікування 6600 ( сюди входили усі препарати, щось схоже на їхній стаціонар, капельниці, внутрішньо-м’язеві ліки і таблетки) потрібно було приходити протягом кількох тижнів і 2-3 години проводити в них. Дуже здивувавшись такому результату, я вирішила піти і до інших лікарів, була в 3х. Взяла узд, яке отримала одразу, як мені його зробили, розповіла теж, що і лікарю в Оксфорд, у мене 3 взяли аналіз і назначили повторний прийом, після того, коли 3є отримали результати, розповіли мені, що це молочниця, дріжджовий грибок, щодо узд вказали мені на його неграмотність, так, кіста була, та, що і кожного місяця тріскає під час овуляції, і нічого з нею робити було не потрібно. В жодному разі не рекомендую клініку, була я на Сихові. Дуже обурена такою правдивістю лікарів..

Одна з найгірших клінік Львова

Лікарі намагаються здерти з Вас гроші як можуть! Двічі побувала у цій клініці, у різних лікарів, та двічі розчарована і зла

comments powered by Disqus