Киевский национальный университет технологий и дизайна отзывы клиентов

Оценка:

Киевский национальный университет технологий и дизайна Киевский национальный университет технологий и дизайна имеет ІV уровень аккредитации, государственная форма собственности.  Информация о ВУЗе: Университет основан приказом Высшего Совета Народного хозяйства от 17 апреля 1930… ВУЗы

Дорога університету в нікуди

Пишу відгук не як студент, а діючий працівник університету, саме тому можу досить добре описати ту ситуацію, яка є в університеті. Не приймаючи до уваги штучного піару університету, його рейтинг почав різко падати упродовж останніх 4-5 років і все завдяки новому керівництву: ректору Грищенку М.І., проректорам Каплуну В.В. Фактично весь університет в холодну пору року не опалюється, студенти та викладачі працюють у приміщеннях при температур 10-12 градусів. Взимку студентів відправляють на вимушені канікули (3 місяці!), знову ж таки, в зв’язку з тим, що університет не опалюється. Таким чином, семестрову навчальну програму екстерном викладають за 2-3 місяці (вересень-жовтень в першому семестрі і квітень-червень в 2-му). Кількість студентів кожного року катастрофічно знижується, особливо на непопулярних інженерних факультетах (недолугий піар не допомагає). Саме тому практично нікого не відраховують. Навіть на тих студентів, що пропустили 100% пар, не виконали навчальний план, закривають очі і ставлять 60 балів. За кожного відрахованого студента перед ректором будуть віддуватися спочатку декани, потім зав. кафедрами і викладачі. Мета керівництва будь-якими силами зберегти хоча б тих недолугих студентів, що є, адже кожна наступна вступна компанія для університету є ПРОВАЛЬНОЮ. Усі витрати по захисту кандидатських/докторських дисертацій, які б мали відшкодовуватися університетом, покладаються на плечі самих здобувачів. В університеті створюються жахливі умови для роботи викладачів, особливо молодих з катастрофічно низькими зарплатами. Середня зарплата викладача без звання - 3-4 тис. грн, доцента 6 тис. грн, молодого професора 8 тис., в той час, як місячний дохід пана Каплуна складає приблизно 65 тис. грн в місяць. Викладачам урізають абсолютно всі надбавки, тотальна економія фонду ЗП, в результаті якої бухгалтерія отримує шалені річні премії. Саме тому, велика кількість висококваліфікованих викладачів просто звільняється, лишаються пенсіонери, яким далеко за 70. Викладачів завалюють такою кількістю рутинної паперової роботи (формування рейтингу, написання звітів, заповнення електронних журналів тощо), що ні на наукову роботу, ні на відповідну підготовку до пар просто фізично не вистачає часу. Окрема тема, ректорство пана Грищенка, якого МОН усунуло від влади. В.о. ректора, являється Каплун В.В., однак, абсолютно всі кадрові (і не тільки) рішення приймаються через Грищенка І.М., який взагалі незрозуміло на яких правах знаходиться в університеті, займає свій кабінет та на всіх заходах виступає, як ректор університету…

Ужасно

Ужасные педагоги и работники университета, особенно кафедры дизайна- пофигисты, оскорбляют, пускают слухи, не идут на уступки, хотят денег. Достало это… Забираю документы. Никому не советую сюда поступать!

Факультет Дизайн

С приходом нового руководства главным в университете стала тема ЭНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. Заключается она в том, что в холодный период времени отопление вообще не включают и студентов отправляют на вынужденные каникулы с ноября по 1 марта. При этом, так называемое дистанционное обучение в модульном середовище студенты оплачивают полностью. Больше всего страдают студенты факультета «Дизайн». Кроме того, в последнее время изменилась кадровая политика преподавательского состава. Профессионалов, знающих преподавателей увольняют, а на их место берут людей случайных без опыта работы, как в профессии, так и в преподавательской работе. В итоге, чему может научить преподаватель студента, если ему нечего сказать. НИ-ЧЕ-МУ! Учится не интересно. Уровень факультета Дизайн очень низкий и скатился до уровня детской изостудии где делают «фенички» и поделки. Ни о каких современных технологиях и изучении пакета графических программ нет и речи. На кафедре рисунка и живописи который ведет графический дизайн нет ни одного компьютера. Это в высшем учебном заведении!!!!! А зачем, там большая часть преподавателей вообще не владеют компьютером. Процветает взяточничество, если сам зав. кафедры открытым текстом называет сумму за поступление в магистратуру. И все это проходит под покровительством декана факультета «Дизайн». Ищите другие вузы. Учиться в КНУТД-это выброшенные деньги и потерянное время.

Корупція і беззаконня

Шановні відвідувачі, я в шоці! Навчаюсь на 6 курсі на кафедрі менеджмента, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст. Уточнюю - навчалась, 16 грудня 2015 року повинні були захищати диплом. В понеділок (7 грудня 2015 р.) всю нашу групу зібрали для обговорення такого питання: виявляється, що захисту диплому не буде, диплом спеціаліста нам ніхто не збирається видавати, бо університет не підтвердив ліцензію (до речі по всім документам керівництво КНУТД знали про все це з квітня 2015 р.). Про оплату за навчання вони не забували нам нагадувати, навіть листи надсилали. Врешті кошти за рік навчальних послуг нам ніхто не збирається повертати. Примусово-добровільно запропонували писати заяви переходу на дистанційне навчання на магістра, звичайно ж доплатою (суму вони ще вирішують). Якщо ж ми не згодні, то нас просто всіх відраховують (тут була погроза). Як вам таке вирішення питання? І скажіть, з чого почався майдан, хто були самими першими активістами (студенти). Я не заперечую - я працюю, вчусь заочно, але погодьтесь не для того ми почали боротьбу за краще європейське життя, щоб корупція, нахабство, беззаконня процвітало ще більше і яскравіше. Ніхто нікого не боїться!!! Люди, схаменіться, давайте прокидатися!!!

##Отзыв Так, друзі, ви праві! Викладання - як у середньовіччі, ХАБАР - обовязковий атрібут!!!Хочу пару слів про проректорів повідати.Ігнатієва - по навчанню проректор - гребе хабарі - аж гуде!! А іншій проректор Каплун бере на роботу своїх коханок і зарплати великі виписує їм за рахунок іншіх викладачів.

##Отзыв Закончила этот ВУЗ в 2013 году по специальности конструирование и технология швейных изделий и не пожалела о своем выборе! Получила отличный уровень знаний по выбранному направлению! Втянуться было сложновато и первые два курса оставили негативный след, но со временем, когда не профильных предметов стало совсем мало, обучение стало на много интересней! Конечно же, есть и преподаватели которые, с моей точки зрения, получили негативную оценку, но есть и много таких, которым я буду благодарна всю жизнь. Негативным в организации системе образования считаю то, что она слишком направлена на промышленное производство, в то время как действующих швейных фабрик в Киеве практически не осталось. Для самореализации не хватает знаний в области экономики предприятия, менеджемента и маркетинга в мире моды, в том время изучение теплотехники, сопротивления материалов и т.п. никак не пригодилось. Вопреки всему, я все же считаю себя хорошим специалистом и чувствую себя уверенно в своей сфере деятельности! Так что, если вы мечтаете стать модельером, или дизайнером одежды, работать в сфере моды, или текстиля и готовы старательно учиться - очень советую!

##Отзыв Киевский Национальный университет технологии и дизайна весьма неплохое учебное заведение.Особо популярные специальности, - модельеры одежды и инженеры метрологи. Учиться здесь не трудно. Я уже со второго курса подрабатываю.

comments powered by Disqus