Евроцентр Украина отзывы клиентов

Оценка:

Евроцентр Украина Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Адрес: Умань, ул. Европейская (быв. Ленина), 10а Телефон: (067)-601-99-29, (093)-794-01-41 Работа за границей

Спасибо

Спасибо, не, реально спасибо! У меня было 2 отказа по визе, Харьковское консульство. После неудач обратился в Евроцентр, получил Доки на подачу и ещё несколько писем от работодателя, для подтверждения того что они меня ждут, и …. Я уже в Польше, работаю, все Добже)))!

Який Евроцентр?

Для того, щоб отримати легальну роботу у 2001 році за кордоном, потрібна була легалізація. Кожні 5 років проходила легалізація, і треба було роботати та попасти на цю легалізацію, яка проводилась кожні 5 років. Це контракти з роботодавцями та інше.Дуже тяжко все проходить - роботодавці не хочуть платити налоги, а хочуть все за дарма! Немае ніде задарма! За все треба платити!

Будьте бдительны!!!!!!!!!!!!!!!!!

Оплату за свои услуги хотят на перед, причем расценки у них высокие. Не ведитесь. СНАЧАЛА РАБОТА, ПОТОМ ОПЛАТА!!! Потом ничего не докажите, т.к. скажут , что по факту не трудоустраивают, а всего лишь предоставляют информационно-консультативные услуги, а деньги вы якобы платили за помощь в открытии визы и консультацию по вакансиям. К тому же лицензия у них только на трудоустройство в Польше, а на сайте висят вакансии других стран, а значит их деятельность не законна. Не ленитесь , просите, чтобы предъявляли все необходимые документы о сотрудничестве с иностранными работодателями, и сами поймёте , что к чему. Не дайте себя обмануть!

Робота

Я пробував працевлаштуватись на роботу у Фінляндії через агентство «Євроцентр Україна».Менеджер цієї фірми Гуцул Олександра Сергіївна запевнила мене в тому що я отримаю легальну роботу по фінській робочій візі.Тільки потрібно сплатити суму 450євро за вакансію,30євро за візовий збір,та 120 євро за дорогу.Всього 600євро.Іще запропонували підписати з ними договір який вислали по Новій пошті.Але коли я ознайомився з цим договором то в ньому у 8-ми пунктах, було написано слово«Консультування».Тобто я повинен заплатити 450євро лише за консультаційні послуги.А коли я перевірив наявність ліцензії цієї фірми,то виявилось що їм видана ліцензія тільки на працевлаштування в Польщі.А це значить що пропонувати роботу в інших країнах вони не мають права,бо це є порушенням закону.Так що,шановні громадяни України,робіть свої висновки.

Евроцентр-Украина

Шановні друзі, користувачі, кандидати! ТОВ Євроцентр-Україна має на сьогодні офіси у таких містах: м. Умань, вул. Європейська 10-а, оф.31 тел. ‎(067) 601-99-29; ‎(093) 794-01-41; м. Київ, вул. Предславинська 34-б, оф. 102 тел. ‎(067) 230-30-19; м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького 47, 4 поверх тел. ‎(067) 445-66-54; ‎(073)340-79-49. Наш сайт: www.euc.com.ua Директор ТОВ Євроцентр-Україна Гуцол Олександра. Всі інші компанії, це компанії двійники. Можемо авторитетно заявити, що негативні відгуки, які є на різних ресурсах, це або ж відгуки конкурентів, або людей які звернулись до підставних компаній. При дзвінках, запитуйте ліцензію, її наявність та номер. Надіємось на Ваше розуміння. ТОВ «Євроцентр-Україна» має ліцензію Міністерства праці та соціальної політики України №756 від 13.07.2016 року на здійснення посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Ми робимо те,що обіцяємо! Звертайтесь до нас!

##Отзыв Хочу оставить отзыв о агентстве по трудоустройстве за рубежом так как мои поиски работы за рубежом оказались целым приключением. И так, начал я искать в Черкассах агентство с лицензией - и в Интернете и ногами ) И нашел - целых ТРИ!!! В одном из них мне предлагали заплатить в евро (что естественно незаконно), в другом - переехали и не сообщили нигде и никому куда ) Пришлось идти в Евроцентр. Так вот - лицензию показали, договор подписали, платежи в гривнах приняли на рассчетный счет!) Вот так вот ) Отработал свои 6 месяцев и не жду чуда, соотечественники )

comments powered by Disqus