Чеська спілка праці отзывы клиентов

Оценка:

Чеська спілка праці Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Работа за границей

Игорек машенник!

Это ужасная шарашкина контора!Сейчас мы сидим в Чехии безработные уже 2недели ,все, что он нам посоветовал ждать и связаться на прямую с работодателем, пусть он решает. Сам Игорек якобы не причём. Мы спросили, а если вдруг нам не найдут вакансию? На что он ответил>

Осторожно !

Внимание,все положительные отзывы оставляет сам Игорь Соловьев. НЕ верьте,что контракт, что работа. Он обещает все хорошо,а потом кидает людей. Все что обещал неправда. Зарплата жилье,о медицинской комиссии вообще не говорит. Будьте бдительны во всех чешских фирмах без медкомиссии не допустят к работе, нужно на 100 % быть здоровым. О чем вообще не говорит подонок Игорь Соловьев. И его мать в Запорожье только наживаются с людей путем обмана. Не дайте в очередной раз нажиться подонкам. Они посылают людей и меняют тон общения, сразу же когда получают деньги.И говорят, что мы с вами договор заключили, но договор так заключён в ихнюю сторону. И если что то не так ничего нельзя доказать в суде.

Надійне агентство

Друзі,я подавала документи для роботи у Чехії через Чеська спілку праці.У мене після випадковопрочитаної реклами про працевлаштування (на фейсбук ) одразу виникла довіра ,і без сумніву подала документи.Досить часу прийшлось очікувати на відповідь зі сторони працедавців у Чехії,і вчора мені повідомили про відмову.Звичайно мені сумно ,але пишу я про те ,що люди які очікують або вагаються чи варто подаватись і довіряти ,звичайно варто.Мені відмовлено ,але сьогодні повернено на картку повністю суму яку потрібно було платити за працевлаштування .Тому ,шановні друзі і всі хто зі мною спілкувався ,і можливо хто переглядає і не наважується довіритися ,я кажу - тут все абсолютно прозоро і чесно ,мене не змогли влаштувати ,через мій вік,звичайно ,мені 57 ,і це не самий прекрасний вік у багатьох відношеннях ,але я пробувала .Я мала надію і співробітники фірми старались ,але вони не можуть змінити мій вік.Я вдячна Ігореві за підтримку і постійну інформацію ,він чуйна людина і я бажаю всім найкращих сподівань від роботи і від змін в житті.Жаль я вас люблю бажаю успіхів .І вірте людям ,це чесна і справедлива фірма.

Чеська спілка праці ШАХРАЇ

Покидьок директор Чеська спілка праці ІГОР СОЛОВЙОВ збирає з людей гроші (якби передоплату за працевлаштування за кордоном) і не відправляє нікого! Годує завтраками, якби усьому виною чеській уряд або хтось тільки не він. Пройшо 5 місяців і мене не відправив (повинна була їхати до Чехії), на вимогу повернути гроші він відповідає що він не повертає гроші за бажанням. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ, не віддавайте цьому покидьку гроші! Всі хто постраждав пішіть відгуки тут або заробітчани, або google. чи на фейсбуці (но не на його сторінці, він иодерую видаляє). На своїй сторінці в фейсбуці і на інших ресурсах де він має можливість адмініструвати ВІН ВИДАЛЯЄ погані відгуки про себе. Кожна проклята сльоза із за тебе і твоєї матері покидьок Соловйов тобі вернеться!!! Усі хто постраждали від їх діяльності гортуємось і подаємо колективний позив у прокуратуру, або відділ по економічним злочинам. Відомо о десятках постраждалих. Відомо, що група із 10 осіб, яка ніби поїхала від СОЛОВЬЙОВА залишилась у Чехії сам на сам, без роботи і без грошей і вони самостійно шукали будь яку працю. Усі позитивні відгуки пише він або його люди щоб завести людей в оману і продовжувати збирати гроші.

comments powered by Disqus