Центр слуху Беттертон отзывы клиентов

Оценка:

Центр слуху Беттертон Центр слуха Беттертон в городе Львов, занимается оказанием медицинской помощи пациентам с различными проблемами в области сурдологии и оториноларингологии. Квалифицированный персонал центра предоставит вам все виды диагностирования. Адрес: Львов, вул. Городоцька, 44 Телефон: (032) 253-69-65, (067) 670-87-47, (050) 433-37-57 Диагностика

Дякую за слух!

Хочу висловити величезну подяку за те, що повернули слух моєму чоловікові! Він, після травми на виробництві, став втрачати чутність і ми відразу ж звернулися до фахівців в центр Бетертон. Там Кунець Анна провела обстеження і підібрала йому слуховий апарат. Тепер він все добре чує і ми як і в колишні часи можемо відвідувати театр і насолоджуватися мистецтвом! Величезне вам спасибі!

Дякую за слух!

Хочу висловити величезну подяку за те, що повернули слух моєму чоловікові! Він, після травми на виробництві, став втрачати чутність і ми відразу ж звернулися до фахівців в центр Бетертон. Там Кунець Анна провела обстеження і підібрала йому слуховий апарат. Тепер він все добре чує і ми як і в колишні часи можемо відвідувати театр і насолоджуватися мистецтвом! Величезне вам спасибі! [url=https://radikal.ru][/url]

Дуже вдячнi!

Мій дід став погано чути останнім часом. Він взагалі не любитель ходити по лікарях, але ми змогли його вмовити сходити в центр Бетертон. Там фахівець Кунець Ганна уважно поставилася до проблеми діда, провела повне обстеження і призначила слуховий апарат. Тепер наш дід все чує завдяки Вам, величезне спасибі за допомогу!

Вiдмiнний центр

Свекруха взимку сильно перехворіла, вочевидь це дало ускладнення на вуха, оскільки чути вона стала зовсім погано. Звернулися ми iз нею по допомогу в клініку Беттертон до фахівця Кунець Аннi. Після проведеного обстеження, вона підібрала свекровi слуховий апарат. З ним вона нарешті змогла повернутися до нормального способу життя і знову із усіма спілкуватися.Велике вам спасибі!

Дуже вам вдячна

Мій батько почав втрачати слух приблизно близько півроку тому. Все це від роботи, він у мене шахтар. Саме лор iз лікарні і порекомендував звернутися в центр Беттертон. Прийняла батька ваш фахівець Кунець, яка і призначила пройти необхідне обстеження. Після нього вона і запропонувала батькові носити слуховий апарат, який допоміг би йому. Дуже вам вдячна і шкодую тільки, що не прийшли до вас раніше!

Завдяки Вам я чую!

Дуже важко жити нормальним життям, коли практично немає слуху. І добре, що є такі центри, як Ваш. Саме завдяки вашому фахівцю Кунець Ганні, я можу жити повноцінним і нормальним життям, насолоджуватися прекрасним звукам навколо. І все це тільки завдяки Вам!Велике людське дякую!!!

comments powered by Disqus