Броварня на Грушевського отзывы клиентов

Оценка:

Броварня на Грушевського Ресторан-пивоварня Броварня на Грушевського з унікальним продуктом - авторським пивом в найкращих традиціях європейського пивоваріння. Основа меню - хоспер. Особливістю і гордістю ресторану-пивоварні Броварня на Грушевського є власне виробництво справжнього… Адрес: Ровно, ул. Грушевского, 77 Телефон: 068 577 5770 Пабы Рестораны

Суперресторан для приємного вечору.

Буду ламати стереотип, про те, що пивний ресторан, то заклад для чоловіків. А от і ні! Жіночою компанією ми тут дуже гарно недавно відпочили (на барі ж не тільки пиво наливають, якщо хтось його не п’є:)) Їжа смачна, інтер’єр у класичному стилі - вже розпалюють каміни і контраст вуличної прохолоди і приємного тепла в залі ресторану заворожує. Хто вже зовсім замерз, то може ще й в плед загорнутися. Салат з грушею смакота!Штрудель яблучний такий, що і три порції можна з’їсти! Наш вечір вдався завдяки ресторану Броварня на Грушевського. Так тримати!

Це справді ПИВНИЙ РЕСТОРАН!

Люблю добротну обстановку, а там саме така: шкіряні дивани, широкі столи, приємна музика… Пиву респект - в Рівному такого не скуштуєте більше ніде, бо на міні-пивоварні працює дипломований пивний технолог, а сировина імпортна. Страви завжди свіжі, подача оригінальна, на грамажі не дурять - подають стільки, скільки написано, тому цілком можна не просто пиво закусити, а смачно поїсти. У футбольні дні там транслюють матчі, якщо кому цікаво. Рекомендую для комфортного відпочинку компанією!

Класне свіже пиво!

Перш за все, це атмосфера ресторану - на інтер’єрі не економили: великі та зручні шкіряні дивани. монітори для перегляду футбольних матчів, широкі столи - одним словом, це і є відпочинок по-максимуму! А пиво власної торгової марки Shvas Beer, то окрема історія))). Якщо бажаєте, то вам проведуть екскурсію по міні-пивоварні, що знаходиться тут же, в приміщенні ресторану і ви переконаєтесь, що це справжні солод та хміль (а не незрозумілого походження концентрати). А потім наллють у бокал живого пінного смачнючого пива і принесуть м’ясо власного копчення! І вечір вдасться!!!

Смачне пиво

Залишилася вражена вибором пива, а ще більше смаком. Найкраще пиво, яке я коли-небудь куштувала.

Мої враження про пивоварню Броварня на Грушевського

Приємна атмосфера. Смачне пиво та закуски до пива. Дуже сподобалося. Буду тепер частіше заходити)

comments powered by Disqus