Боголюбы отзывы клиентов

Оценка:

Боголюбы При содействии областной власти на Волыни был открыт Центр Репродуктивной Медицины Боголюбы. Центр  помогает супружеским парам пройти путь от планирования беременности до рождения здоровых детей. В Центре Репродуктивной Медицины Боголюбы… Клиники Медицинские центры

Пластичний хірург Матвіюк

РЕКОМЕНДУЮ пластичного хірурга Матвіюка Олександра, як професійного та кваліфікованого майстра повернення краси жіночого тіла. Задоволена результатом на 150%. Близько 1 року тому робила абдомінопластику, мала розтягнені м’язи живота після вагітності (двійня) та широкий рубець після кесарського. Олександр впевнено пообіцяв, що зробить гарний животик і прибере цей жахливий рубець в палець і дотримав свого слова! Операція тривала 3 год., від наркозу відійшла добре, відчуття ніби виспалась, найбільше відчувала біль на 3-4 день. А так, все супер, дотримувалась усіх рекомендацій і зараз результатом задоволена. Післяопераційний рубець як ниточка, лишня шкіра не висить, ефект на все життя!. Тому рекомендую Матвіюка Олександра, хто шукає та планує робити абдомінопластику і не тільки!

Пластичний хірург Матвіюк

Не знаю кому там пропонували найдорожчі імпланти, мені особисто пропонували вибір між декількома варіантами імплантів, зупинилась на Євросилікон.Пластичний хірург Матвіюк Олександр МАЙСТЕР СВОЄЇ СПРАВИ! Я також думала, вибирала хірурга та клініку, була і в Львові і в Рівному, але після консультації з Матвіюком О.В. в Боголюбах, яка до речі безкоштовна, вирішила оперуватись саме в нього! І ні трохи не жалію! Операція тривала 1 годину, доступ через ареолу, вже на наступний день, після перев’язки, на якій дозволили чоловіку побачити результат, і тільки тоді оплатити, ми поїхали додому! Олександр Васильович завжди був на зв’язку, в телефонному режимі, так як я з іншого міста! Моя порада: спочатку поспілкуйтесь з хірургом особисто, а тоді приймайте рішення! Я теж їхала по рекомендації подруги, яка робила в нього пластику живота, а потім і збільшення грудей! Результатом задоволені!!!!РЕКОМЕНДУЮ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА МАТВІЮКА ОЛЕКСАНДРА!

Планування вагітності

В медичній центр їзджу другий рік ,обслуговування супер!Персонал дуже ввічливий.Лікарі теж дуже чуйні,і готові вислухати,і допомогти.Ніякий зайвих обстежень,і викачок грошей,як пишуть багато людей.Особисто мені приходилося їздити на УЗД до 3-4 разів на місяць.Звісно з цим УЗД потрібно було,ще й до лікаря на консультацію.І я оплачувала тільки УЗД.Якщо протягом місяця то кожне наступне УЗД коштувало 100 грн.З задоволення рекомендую цю клініку.

Планую дитину…

Доброго дня,в мене проблема я дуже хочу завагітнити но в нас змоїм чоловіком не виходить він здоровий в мене також все норм бо здавала аналізи на узі була так що все норм він мені каже ще 1-2міс.подождем і лягати в БОГОЛЮБИ що це хороша лікарня но я дуже боюся що не вийде незнаю чього підскажіть в кого були ситуації схожі зі мною?

Викачування грошей

Огляд - оплата, за розмову - оплата. За пораду - ще оплата. Результату нуль.Лікарі при грошах. Не ходіть. Плюс: є вай фай. Мінуси: таку собі мц може на подвірї зробити дядя вася . Ця організація на теріторії лікарні в Боголюбах на тому звязок з лікарнянею закінчився.

Вбивці!

Вбивають людей за їхні гроші!Обманюють людей не роблять аналізи при цьому кажуть що робили і беруть кров і ніхто нічого не робить. Ставлять діагноз якого немає (це зізнання лікаря який працював в цій лікарні) пропалюють внутрішні органи.

Пластика грудей Боголюби Матвіюк

Нажаль мала досвід звернутися до цього ескулапа, заманила реклама яка постійно лунала по радіо та на білбордах. На словах все було просто та на практиці виявилось що лікувати безпліддя можливо вони і вміють, а от робити пластику грудей - не дуже. Відчула себе піддопитним кроликом на якому тестують теорії студенди-хірурги. Спочатку мене постійно переконували купити найдорожчі імпланти якоїсь сумнівної фірми, потім декілька разів переносили дату операції через невизначеність яким боком їх вставляти. Груди виглядають абсолютно не природньо, це соромно озвучувати але мені стидно роздягатися перед коханим, який все це спонсорував. Сваритися з лікарем чи клінікою даремно, договір складений так що ніякий юрист не підкопається. Дівчата раджу перед тим як лягати під ніж - спочатку перечитати всі відгуки і передивитись роботи хірурга, щоб не попасти до шарлатанів. А Петровські, гінекологі вирішили щей перейти на обличчя, їм жіночих статевих органів мало. Не враховують що обличчя це не статеві органи, на них труси не надягнеш.

Гінеколог Петровський

Була на прийомі у Петровського-старшого. Хамло рідкісне. Шкодую, що наперед не поцікавилась його персоною. Негативних відгуків про нього багато. А про викачку грошей цілком підтримую всі відгуки. Абсолютно всі лікарі притпояві пацієнта в дверях рахують, скільки грошей вони отримають. Але це не так страшно, як те, що вони не прагнуть допомогти людині. Їм пофігу на здоров’я інших. Пацієнтам треба вчитись не лише тут писати скарги, а доводити до логічного завершення справу щодо халатності лікарів. І не обмежуватися зверненням до адміністрації закладу. Читайте законодавство.

Люда 22.04.17

Шкодую, що звернулася в цю клініку. Клініка за наслідки відповідальності не несе.

Я теж не розумію ваших цін

Я теж не розумію ваших цін, 100грн за повторну консультацію, а якщо пацієнт прийшов за результатами мазків, і лікар нічого не призначав нового???Теж 100грн ,чому?А якщо лікарю треба ще додаткові дообстеження, що постійно платити?Ви не забувайте ,що хворіють всі.І інколи люди віддають останнє.Можливо треба якась більш лояльна форма оплати, і може не треба за 1 хв уваги врача вимагати гроші?

##Отзыв Вони деруть гроші із людей і при цьому на таку ж систему оплати перевели і гінекологію на 5-му повесі, яка йде від Волинської обласної клінічної лікарні. Я маю дуже негативні враження щодо їх. Нічого людського, тільки гроші, гроші, гроші. Просто конвеєр - операція 3000- 5000 гривень,наркоз 750 гривень, пакет медикаментів 700 гривень - і ВСЕ без жодних підтверджуючих документів про те, що ви для них сплатили. Дууже шкода жінок, які втрачають матки через хвороби - а для хвальоних цих дохторів головне - вирізати та назвати ціну роботи (шокуючу).Рекомендації для подальшого лікування ніхто не говорить. Срашенне обрирання людей та ще протягом багатьох років. Я ДУЖЕ негативно вражена. Бажаюб, щоб вони втратили клієнтів.Не маю слів. Думаю, що багато людей зі мною погодяться

##Отзыв Дай Бог здоровя Петровським.

##Отзыв Клиника ставит 100 процентные ПРАВИЛЬНЫЕ диагнозы!!! Одна из самых честных и результативных клиник на Украине!!!

##Отзыв 100%клиника ставит ложные диагнозы чтобы вытянуть побольше денег,НЕСОВЕТУЮ!!!апаратура старая!!!!Проверила на себе,не калечте себя и обращайтесь в другие проверенные клиники а не РОЗРЕКЛАМИРОВАНЫЕ!

##Отзыв Чула багато хороших відгуків, але сама незадоволена.

##Отзыв Дякуємо Богу, сердечно дякуємо Петровському В.В і Петровському В.Ф за проведенену операцію і лікування ендометріозу. 6 місяців лікування і довгоочікувана вагітність. Помагайте людям і надалі.

##Отзыв Дякуємо центру Боголюби за те що допоміг виносити і зявитися на світ близнятам, зробили всі необхідні аналізи, під контролем лікаря діти народилися здоровими,також саме місце дуже живописне, з усієї України зїжджаються за допомогою і з надією

comments powered by Disqus