Благотворительный фонд Педиатры против рака отзывы клиентов

Оценка:

Благотворительный фонд Педиатры против рака Благотворительный фонд «Педиатры против рака»  создали врачи педиатры в 2008 году. Основатель фонда Кобысь Вадим Леонидович – врач детского отделения института онкологии АМН Украины.  Деятельность благотворительного фонда направленна на оказание… Общественные организации

Подяка фонду та його засновнику

Мушу не погодитися з тими негативними відгуками, які прочитала на цьому сайті. Фонд Педіатри проти раку заснували люди з великим і добрим серцем, які мали на меті допомагати дітям та їхнім батькам в лікуванні онкології. І це дійсно так! В 2012 році мою дитину лікував досвідчений лікар, професіонал і просто дуже добра, розумна і чемна людина - Кобись Вадим Леонідович (засновник фонду), якому я, моя донька і вся наша родина дуже вдячні! Пліч-опліч з ним працювали координатори фонду: Сімчук Світлана та Кравчук Ольга. Дякуючи цій дружній команді діти отримували необхідне безкоштовне і якісне лікування, професійне, високоточне обстеження, унікальні хірургічні операції.

Спасибі за здоров’я дітей

Хоч і привід був поганий,але хочеться написати так:мала честь познайомитися з неймовірною людиною-Кобись Вадим Леонідович! Він дуже привітний,людяний і відкритий!Не здивована,що він є президентом фонду(дізналася про це з інтернету)!Він проводив операцію моїй дитині!Хоча ми не з Києва,ніхто нічого не вимагав!Дуже неприємно читати коментар про якісь вимагання грошей!Не вірю!P.S. Взагалі не пишу коментарів,але тут не змогла пропустити крізь вуха

Це мошенніки яки вимагають гроші з батьків

це не фонд це мошенніки. Директор фонду лікар кобись каже батькам ставати на фонд бо інакше не буде лічити дітей. Фонд не допомагає нічим, кажуть ложити на карточку кобися гроші і тоді тільки будуть заказувати ліки.Батькам не розрішають нікуди ще обращаться за допомогою, бо лічити не буде. Просто кошмар.

На Вашому сайті використана стара емблема фонду. В.Кобись.

Мені невідомо.

Позор

Бездушные люди, которые бросаются на деньги умерших деток, минуя все преграды приличия и милосердия. Люди!!!!! Вы же люди? Вы же занимаетесь благотворительностью?? Или ЧЕМ?

##Отзыв Очень жаль, что наше государство не в состоянии позаботится о здоровье своих граждан. И как замечательно, что в нашей стране существуют люди не безразличные к горю других людей. Благотворительный фонд Педиатры против рака спас жизнь не одному ребенку. Ежегодно этим фондом собираются огромные средства на закупку необходимых препаратов и оборудования для лечения деток, которые больны раком. Этот фонд дает надежду людям, которые ее уже почти утратили. Огромное спасибо этому фонду. Ведь здоровье наших детей - это самое главное в жизни.

comments powered by Disqus