Благодійний фонд Країна добрих справ отзывы клиентов

Оценка:

Благодійний фонд Країна добрих справ Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Общественные организации

Я мама у нас 4 чулесних деток

как би плохо небила детки ета цвети жизни

Калюш

Допоможіть врятувати життя мами, яка вже з 2015 р. хворіє раком. Хвороба розпочалася з новоутворення в молочній залозі, яку довелося видалити та пройти 4 курси хімії, але хвороба на цьому не зупинилась і метастази поширилися на легені, довелося знову пройти 6 курсів хіміотерапії , але рак прогресує і наразі призначено дороговартісне лікування ПХТ( хімія) + таргертні препарати, а саме герцептин 600 мг(мінімум 6 уколів). Один укол герцептину коштує 17 тис грн, не враховуючи курси ПХТ. На попереднє лікування були зібрані кошти з допомогою родичів, знайомих, друзів, а наразі таких грошей ми зібрати не взмозі , тому просимо вашої допомоги. Хвороба дуже швидко прогресує, тому в нас дуже мало часу! ТЕРМІНОВО! Не будьте байдужими! 4149 4996 4157 1136 Приватбанк Калюш Ольга( дочка)

Помогли

Помогли коляской, зимними вещами, памперсами и оплатили МРТ.

Подяка від сім’ї Карпенко

Дуже вдячна фонду Країна добрих справ!!!!!!!!!!!Ми самі з Харьківської області, приїхали в Київ на обстеження, у дитини пухлина. Виникло питання з житлом. Дівчатка-волонтери, порекомендували людей які змогли нас безкоштовно взяти до себе та надали житло безкоштовно на час обстеження. Дякуємо Вам що ви є і в потрібний час підтримали нас і ми не залишились на вулиці в лиху годину. Низький Вам уклін!!!!!!!!!!

ЖаааХхх!!!!

Я - эта женщина ,у которой возникли вопросы к фонду и которая опубликовала в Фейсбуке ЖаааХхх Краiна Добрих справ- БРИХУНИ . Согласна что все мы под Богом

Тамара

У квітні допомогли ліками дівчинці з нашого садочка. Дякуємо

Країна добрих справ

Я, Алена Максименко, работала 3 месяца в благотворительной организации ,, Країна добрих справ’’. Занималась рассылкой информации по деткам и детскому дому. Работа мне очень нравилась,так как осознание того,что ты помогаешь другим и делаешь что то нужное и полезное, действительно дает ощущение - день прожит не зря .Коллектив очень дружный, когда я пришла на работу первые дни морально было тяжело,ведь сколько горя у людей. Эти невинные больные детки…Невольно начинаешь смотреть на мир другими глазами. Но мне пришлось уйти,даже при полном соц пакете,зарплата низкая, а мне как маме двоих деток было тяжело. Я очень скучаю за своим коллективом. Желаю ребятам здоровья,благополучия и побольше добрых и отзывчивых людей на вашем пути!!!!

Дуже вдячні колективу благодійної організації «Країна добрих справ»

Я, Садовий Миколай, є директором юридичної компанії ТОВ «Гарант консалтинг». Наша компанія на протязі майже трьох років є меценатом даної благодійної організації. До цього наша компанія допомагала іншим благодійним фондам, а тому діяльність фондів мені знайома. Хочу відразу відмітити щодо попереднього коментаря, що благодійні фонди – це юридичні особи, а тому всі збори коштів ведуть на свої розрахункові рахунки. За весь час нашого меценатства я не зустрічав жодного фонду, який б вів збори на рахунки батьків чи інші рахунки, крім своїх. Щодо діяльності благодійної організації «Країна добрих справ» хочу зазначити, що колектив даного фонду є дуже чуйним, порядним і відповідальним, діяльність фонду – відкрита, чесна та прозора. Я неодноразово впевнювався в цьому, оскільки як і у інших спочатку виникали сумніви в чесності фонду. На щастя всі сумніви розвіялися і я дуже радий, що в нас є такий фонд. Кожен також може впевнитись в чесності цієї організації, зв’язавшись з батьками дітей, яким допомагає фонд, реквізити батьків організація завжди допомагає. Я та колектив ТОВ «Гарант консалтинг» дуже вдячні колективу благодійної організації «Країна добрих справ» за їх працю.

Допомога фонду за рахунок людської біди ?

Я вдячна порядним фондам, які організовують збір коштів і вказують безпосередньо рахунок людини, яка їх потребує. Фонд Країна добрих справ спрямовує кошти на власні рахунки та персональні картки. Які кошти із загально отриманих потраплять реально на руки нужденним ? Прикро, що під благодійністю ховається власне збагачення ! Прикро, що на фейсбуці фонд анулює коментарі із посиланням на статті та документи, номери карт людей, які зазнали горя. Кому ми допомагаєм - фонду чи нужденним ? Будьте порядними, адже Бог всім суддя ! Заробляти рекламуючи чуже горе - гріх, підлість, шахрайство !

Спасибо от Насти Костомаровой

Огромная благодарность коллективу фонда Країна добрих справот родных Насти Костомаровой! Спасибо,что появились в нашей жизни, в тот трудный и тяжелый момент, когда нам никто не мог помочь,и никакие другие фонды не откликались,а мы,10 лет обивающие пороги больниц были уже настолько финансово и морально истощены, что просто не было больше сил! Спасибо Вам за помощь и подаренную Вами надежду на спасение Насти!

від Раїси

Мене звуть Раїса Богданівна Скорик. Працювала в благодійній організації “Країна добрих справ” з серпня 2016 року по вересень 2017 року. Одразу хочу зазначити про доброзичливе та чуйне керівництво та колектив фонду, належні умови праці та офіційну і своєчасну заробітну плату. Нажаль, змушена була звільнитися через сімейні обставини, а також незручне для мене нове розташування офісу.За час моєї роботи у цьому фонді можу з упевненістю підтвердити, що діяльність організації є прозорою, а саме головне – чесною. Нажаль, за весь період моєї роботи було лише два випадки, коли фонд з причин, які не залежали від нього та його співробітників, не зміг надати достатню допомогу батькам, які зверталися з проханням про допомогу. Взагалі колектив організації “Країна добрих справ ” роблять Добру Справу! Дякую Вам за все! З повагою, Раїса Богданівна

Отчеты

А где можно посмотреть отчеты по каждому подопечному фонда - приход-расход?На сайте как то все очень сложно. Непонятно, сколько поступило, сколько потрачено, сколько целевых, сколько нецелевых, куда направлены нецелевые.

допоможіть дівчині

Дорогі друзі,знайомі,у мене до Вас велике прохання про допомогу!!! Ви Добре пам’ятаєте Віту Созанську…..,добра,чуйна,відповідальна,весела…. Віта важко хвора . Перенесла операцію,зараз проходить хіміотерапію,їй не вистачає коштів. Давайте пітримаємо!! Хто чим може!!!Вконтакте - id1461679595168 7556 0932 6075 Приват банк, 098 948 36 19 моб.диагноз: Диффузная В-крупноклеточная лимфома, курс лечения: химиотерапия, один препарат стоимостью в 30 000 тис. грн, а таких надо 4.

Евгений и Наталья

Здравствуйте!Мы,Евгений и Наталья с Украины хотим обратится к вам за помощью.В нашей семье случилось большое горе,дочь которой 11 лет заболела у нее нейросаркома(опухоль кишечника).В Украине врачи нечего сделать не могут,мы прошли обследование в Израильской клинике Асута где нам согласились помочь.Но лечение дорогостоящее,нам выставили счет 194800 долларов.Для нашей семьи эта сума неподъемная и мы просим Вашей помощи.Все документы можем представить.Пожалуйста помогите спасти дочь заранее огромное спасибо.

Помогите мне и моим детям!

Я знаю что Вы помогаете многим людям.У меня очень трудная ситуация.Очень прошу Вашей помощи!Я многодетная мать одиночка,у меня 5 детей!Мы живем в городе Измаил,Одесская область,страна Украина.Проживаем в доме аварийного состояния. Когда идет дождь или снег,то крыша течет и я сижу на чердаке дома,и ставлю под дырки крыши все что можно,тазы,корыта,миски,кастрюли,ведра.В доме очень холодно и сыро,мы с деточками замерзаем.Вокруг дома большие,глубокие ямы,которые становятся все больше от дождей и снега.Это все дает на дом и он проваливается.Наш дом стоит рядом с дорогой,когда ездят машины,то дом трясется.Очень сильные проблемы с канализационной системой.У нас в Украине сейчас кризис.Государственное финансирование очень маленькое и в то же время высокие цены.Прошу вашей помощи!Пожалуйста помогите мне и моим деточкам!

Прошу Вас!

Очень Нужна помощь!!! Прошу не будьте равнодушны!!! Наверное, каждому человеку несколько раз в своей жизни, приходиться просить о помощи других людей. Моему родному брату…23 - летнему Тимошенко Ярославу Юрьевичу, срочно нужны деньги на преодоление страшного диагноза - Острого лимфобластного лейкоза. с 2014 - 18.03.2016 прошел большое количество химиотерапий, лучевых химиотерапий , а так же высокодозных терапий. 24.10.2016 открылось кровотечение рецидивирующего характера, потерял много крови. Произошел рецидив и необходимо пересадка костного мозга. Данная операция очень дорогостоящая. Кто чем сможет помочь. Будем очень благодарны !!! Приват банк: 51 68 75 73 12 84 67 95 Тимошенко Юрий Васильевич Папа Юрий Васильевич 0993532139 0970662247 0638169867

Дякуємо Вам

Хай завжди Вашими вірними супутниками буде успіх, добре здоров’я та процвітання Вашої справи! Сім’я Антонюк

Благодійний фонд Країна добрих справ

У мого сина Карасьова Сергія ДЦП, йому необхідно кілька реабілітаційних курсів на рік. Самостійно оплатити дуже дороге лікування дитині наша сім’я не може. Я звернулася в благодійний фонд Країна добрих справ». Ці люди для нас зробили дуже багато. Нам оплатили реабілітаційний курс для Сергія, який включав різні види масажу і мануальної терапії! Після проходження курсу у Сергія з’явилися позитивні результати - збільшувався обсяг рухів в колінних суглобах, намагається пересуватися на колінах, з’явився інтерес до навколишнього світу за рахунок поліпшення зору. Я вдячна Фонду за неоціненну допомогу, без вас ми б не змогли зібрати таку суму на лікування дитини.

comments powered by Disqus