Бізнес Позика отзывы клиентов

Оценка:

Бізнес Позика Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Кредиты

вдале фінансове рішення на розвиток своєї справи

Нещодавно загорілася бажанням розпочати свою власну справу. Але для втілення мрії бракувало коштів. В друзів позичати не хотілося, банки самозайнятій особі надавати кредит відмовили. От і звернулася в БізнесПозику. Отримала потрібну суму коштів, вже й повернула. Дякую, ви допомогли мені втілити мою мрію в життя.

рекомендую!

Купую по декілька машин в Європі, вирішив розширитися і приганяти вдвічі більше з осені. Взяв кредит і вже за 2 місяці все виплатив. Для мене 50 тисяч взяти у банку не реально, ціню що мені Бізнес позика довіряє.

професійно

Дякую!!! тут працюють професіонали, все на висоті. Працює сама на себе багато років, але для банків мої продажі замалі, тому користуюсь мікрозаймами- адже для підриємця позика в потрібний момент дуже важливо. Інші компанії видають по дві три тисячі на два тижні що само по собі не зручно. Бізнес позика працює лише с підриємцями і на вищі суми і довший термін - дуже зручно!

выручили

знакомый вовремя посоветовал када поламалась машина. на следущий день уже получил деньги и завез на сто. Кто.в моем бизнесе тот поймет что такое без колес быть. Спасибо за оперативность!!!

comments powered by Disqus