Базисмед медицинский центр отзывы клиентов

Оценка:

Базисмед медицинский центр Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Медицинские центры

Побажання-розширюйтесь

Так важко до вас потрапити на прийом. У лікарів завжди все розписано на тиждень наперед. Тому маю величезне побажання- розширюйтесь відкривайте ще один філіал, щоб люди мали змогу проходити обстеження в той самий день, або у 1, 2 найближчі дні. Дякую.

Всім рекомендую

Всім рекомендую лікаря Філімонова, вже другу вагітність на узі хожу тільки до нього. Дуже детально проводить обстеження, уважний до вагітних і до всіх деталей.

Дуже хороші лікарі

Обстежив судини та пройшов консультацію лікаря-флеболога, який все чітко мені пояснив та записав на лазерне лікування вен. Через декілька днів я позбувся варикозу. Відчуваю себе дуже добре. Дуже дякую персоналу та лікарям за допомогу! Завжди буду рекомендувати цей заклад своїм друзям.

прекрасный докторский состав

Вся наша семья обращается в эту клинику. Всегда по записи, без очередей, индивидуальный подход, а главное очень хорошие специалисты, не назначили ни одного лишнего анализа, обследования или препарата. Спасибо, что стараетесь.

Погані робітники

Сьогодні 28 січня,2019р.у 9:00 прийшла здати кров,дівчина,яка брала кров -взяла погано,запустила повітря в вену і цілий день дуже болить рука.Де ви набираєте такий персонал???Некваліфікована людина!Других слів не має!І замініть дівчину з нарощеними віями, яка записує при вході і збирає гроші,грубо відповідає людям і веде себе як нарцис!Це що за збір персоналу,відкопали в забитому селі і з купленими дипломами……Якщо і далі будуть такі працівники у вас,то мої скарги дійдуть вище і далі!!!

подяка

Просто хочеться написати спасибі за уважність і бажання допомогти. Ціни трохи вищі ніж у інших, але вони того вартують. Все чисто, охайно, по запису, швидко! І саме основне що приділяють багато уваги, дуже приємно.

узи, довольна всем

мне очень понравилось. Советовал врач идти именно сюда

Очень высокий сервис обслуживания.Замечательный доктор. Рекомендую.

Очень высокий сервис обслуживания.Доктор, который проводил обследование все детально объяснил, ответил на все вопросы, был невероятно внимателен. Рекомендую.

##Отзыв Хороший центр. Класні лікарі. Буду рекомендувати

comments powered by Disqus