Бадер (BADER) Украина отзывы клиентов

Оценка:

Бадер (BADER) Украина Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Автомагазины

Графік роботи

Я працювала на різних робота і не тільки в Україні, потім пішла на Бадер. Тут позмінний графік роботи і це чудово, бо можна зробити багато своїх справ. Коли з 9 до 18, то йдеш на роботу - ще все закрите, йдеш з роботи - вже все закрито, тому тут зручніше. Я відчула різницю і хочу сказати, що позмінний графік найкращий. Можна мінятись, якщо форс-мажор і кудись терміново потрібно, колектив завжди йде назустріч.

Довіз на роботу

Я проживаю у селі Рудка Львівської області, тому знайти хорошу роботу не так вже й легко. Для мене дуже важливо те, що є довіз і це одна із причин чому я працюю на Бадері. Мені не потрібно витрачати кошти, щоб заправити власний автомобіль і добиратись до робочого місця, тут вже все передбачено.

Про моїх курівників

Мені пощастило з керівництвом, не всюди зустрінеш таких хороших людей! Завжди зрозуміють і допоможуть. З таким відношенням хочеться працювати на результат і нікого не підвести. Для мене людське ставлення - це найголовніше, а гроші то вже приємний плюс.

Про мою роботу

Працюю на Бадері і бачу «кухню» зсередини. В нас стабільне підприємство, яке постійно розвивається. Тут багато можливостей аби збудувати кар’єру, головне мати амбіції та наполегливо працювати.

Компанія європейського рівня

В Бадері все на вищому рівні. До працівників ставляться з повагою, по різному мотивують. Головне працювати злагоджено з бригадою, бо це позначається на зарплаті. Правда, є деякі нюанси, але якщо по чесному працювати, то нічого не помічаєш… Мені тут подобається!

Реалізуйтесь на Бадері!!!!!

Я вже не працюю на Бадері, бо так склалося, що переїхав на проживання в іншу область, та поки там працював, набрався мега досвіду. Там реально є в кого повчитися і велика можливість реалізувати себе.Тож не затягуйте, а йдіть покоряти кар’єрні бар’єри на Бадері!

Добра згадка про роботу

На Бадері працювала до декрету, і не просто працювала, а й піднялася по кар’єрній драбині)). З колегами настільки здружилися, що і досі підтримую стосунки.

Бадер Україна

Друзі, побачила сайт відгуків і захотілось написати про сою роботу. Я працюю на підприємстві Бадер Україна. В нас все стабільна та чесно. Хороше начальство та колектив. Є свої великі плюси та маленькі мінуси.

Відгук про роботу на Бадері

Довго сумнівалась іти на Бадер працювати чи ні, а потім вирішила ризикнути і спробувати. Досвіду шиття не було, але я хотіла навчитись і навчилась. Вже працюю три місяці. З кожним днем в мене виходить все краще. Я рада, що спробувала! Умови праці тут хороші, все подобається, є довіз. А головне зарплата конкурентна

Ліпше ніж закордоном

Де я тільки не робив і чого тільки не бачив, та так як тут ставляться до нас робочих в Україні фірм майже нема. На роботу нас довозять, місце на обід зробили, відносяться до нас добре, зарплата цілком задовільняє. Хто ше думає моя вам порада йдіть не пожалієте.

Спасибі, що взяли на роботу!!!!!!

Мені тільки 18 і досвіду нуль, навіть не думала, що мені пощастить так швидко знайти роботу. Боялася навіть йти питати, та коли дізналася, що таких молодих ще й мотивують і навчають, все таки відважилась і не жалію.

Європейські умови

Компанія велика і потужна. Умови тут європейські. Все як закордоном. Механізм роботи добре налагоджений.

Добра робота

Тут великі перспективи! Тішуся, що в мене є така робота! В Бадері добре ставляться один до одного, як начальники так і працівники!!!!

Чесний роботодавець

Бадер чесний роботодавець, який працює на совість. Мені на співбесіді відповіли на всі питання, які мене цікавили і коли почав там працювати, склалося все так, як обіцяли.

Бадеру спасибі

Хто нарікає на роботу на заводі Бадер, нехай спробує в магазині попрацювать, бо на Бадері хоч знаєш за що трудишся

про роботу на Бадері

Найбільше що сподобалось на заводі, то це система мотивації працівників. Якщо постаратися, то нічогенька зп в кінці місяця виходить

Ділюся враженнями про роботу

Щоб там не писали, а Бадер все таки дає гарну можливість для заробітку, буду і далі працювати і розвиватися

Хочу висловити свою думку

Прийшли на влаштовуватися на завод разом із дочкою. думала що не візьмуть разом але була здивована приємно. тепер у нас сімейний підряд)

Відгук про завод

Ви думаєте, що закордоном вас цінуватимуть і сприятимуть вашому професійному розвитку краще, ніж на заводі?! Ха-ха. Спробувала того хліба… щаслива, що потрапила на Бадер.

Про Бадер

Я мала досвід йдучи на Бадер швачкою. Не важко, але треба звикнкти. Про працівників дбають - возять, житлом забезпечують, поїсти є де і платять порівняно непогано. Не найгірший варіант однозначно! Хто шити вміє, для того взалялі нічого складного, люди без досвіду за пару тижнів ледь не майстрами стають

Кар’єрний ріст

У великій компанії простіше побудувати кар’єру, ніж на маленькому підприємстві. Я за рік на Бадері два рази отримувала підвищення. Тут цінують мою робрту, я це відчуваю)) Працюю із задоволенням, заробітна плата задовольняє. Я із сусіднього села, то мене возить автобус - зручно!

Нова робота

Нещодавно пройшла навчання і вже працюю на заводі. Робота цікава, важкувато звісно ж, але думаю все наладиться.

Улюблена робота

Я мала досвід працювати швачкою, тому коли прийшла на Бадер йшла на Бадер не пожаліла. Тут дуже гарно дбають про працівників. Покишо задоволена всім.

Прекрасна робота

Ми переїхали сім’єю до Городка. Довелось шукати роботу. Я раніше швачкою працювала, але то було давно. Думала куди піти, а потім порекомендували Бадер. Після співбесіди вирішила ризикнути і піти. Ви знаєте, а зараз і не шкодую. Робота стабільна, платять вчасно і колектив хороший!

Дуже задоволений

Я проходив навчання у Тренінговому центрі десь з місяць. Потім відбулась оплата і от вже працюю тут. Не так все просто, як думалось, але з часом досвіду наберусь і діло буде з мене.

Компанія яка цінить своїх підлеглих!!!

Тут люблять добросовісних працівників. Мої старання, мало того що оплачують достойно, то ще й відправляють у відрядження закордон, щоб ще чогось нового навчитися. Поєднаю приємне з корисним: і попрацюю, і світ побачу)).

Задоволений

Якщо маєш на меті реально працювати і заробляти, то тобі на Бадер. Спочатку трохи приходиться звикати до позмінного графіку, але потім втягуєшся. Головне, що довозять до роботи, а потім додому.

Хороша робота

На Бадері працюю лише пару місяців, але вже встигла зацінити роботу на якій не треба стояти по 8 годин на ногах. Особливо, хто має проблеми з ногами, то робота буде як знахідка.

Гнучкий графік

Я взагалі пішов на Бадер, бо там є позмінний графік. Дуже зручно, коли у будні дні потрібні вихідні.

Комфортні умови

Великий плюс компанії, що дбає про своїх працівників, довозить на роботу і робота сидяча.

comments powered by Disqus