АЗС Chipo отзывы клиентов

Оценка:

АЗС Chipo Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь АЗС

Жахливе обслуговування.

АЗС в м. Шаргород, жахливе обслуговування. 06.07. заїхав заправити в п’яти літрову каністру, 5 літрів 92 бензину по 27.09грн., дав на касі 200 грн, дали решти 50 грн. Кажу оператору, що неправильно здали решту, а він каже, що в нього немає інших грошей і там буде на 10 грам більше бензину, він влазить в каністру. Так в каністру влізло 5 літрів і 100 грамів, але грошей в мене взяли 150 грн, це за 5 літрів і 530 грамів, майже на півлітру мене обрахували. Чек не дають і навіть не пропонують. Пістолетчик незрозуміло за що він взагалі гроші там отримує, його величність навіть не виходить із будівлі АЗС, тільки коли заправляються газом. Одним словом, персонал далеко не професійний, нажаль.

Шарамижна заправка Chipo

Ціни на пальне на не брендові заправці вищі ніж на брендові місто Яришівка Томашпільського району картки знижки на пальне тільки від 500 літрів на місяць

Негативна якість обслуговування.

АЗС N 12 , м. Борислав, Львівська обл. 29.05.2019р. ( 15 : 52 ) заїхала на заправку, на тепиторї не було жодного авто. За правилами вставила пістолет в бензобак свого авто , підійшов заправник , після чого я пішла оплачувати. Оплативши , я направилась до свого авто і побачила , що заправник , витягнувши пістолет з бензобаку заправляє за мої гроші каністру якогось мущини, що стояв поруч . У відповідь , що тут відбувається обидва змовчали. Звернувшись до оператора Дудик( точного прізвища не пам’ятаю) , щоб вона пояснила, що відбувається, та відповіла , що мущина ( не знаю звідки він взявся ) підійшов до заправника і сказав, щоб той заправив його каністру , бо він був раніше за мене. У мене виникло питання, що якщо він був раніше за мене, то яким чином оператор взяв з мене гроші і здійснив оплату , а той, у свою чергу , опинився з каністрою біля колонки без оплати. Оскільки оплачувати він пішов лише після того як я підійшла до свого авто і стала перед фактом. Після з’ясування ситуації , так як я розраховувалася карткою , то мені було повернено частину грошей на картку і решту суму , на яку заправився мущина - готівкою. Це мабуть такий спосіб крадіжки пального. Такий інцидент трапився вже вдруге. Перший раз , коли з бензобаку мого авто витягнули пістолет водій авто, що приїхав на АЗС після мене, в той час як я пішла оплачувати , а оператору замість того щоб зупинити це порушення було весело. Ще не здійснивши операцію з оплати я залишила АЗС. Подібної ситуації за 20 р досвіду водіння я ніде не зустрічала.

Обманюють на об’ємі

АЗС Борислав, Львівської області.в 50 л газовий балон заправили 52 л газу, попри те що залишаєтья 10 відсотків запасу по відсікаючому клапану. Мабуть дешевше заправитись на дорожчій АЗС, але з правильним об’ємом.

Качественное топливо

Частенько заезжаю на заправку Chipo, качество топлива меня устраивает, не боишься перед дальней дорогой заливать полный бак. Обслуживание тоже на уровне, еще ни разу не было такого, чтобы персонал хамил или грубил клиентам, да и сама заправка чистая, кофе вкусный и ты можешь с хорошим настроением и без опасений отправиться в дорогу.

Хорошая АЗС

Несколько раз заправился на Межигорской, в Киеве. Хороший бензин А95 (Мозырь), мотор работает мягко и тихо, расход отличный. Цена приемлимая. Персонал работает быстро и четко. Самое то, чтоб заехать, быстро заправиться и поехать по своим делам)

АЗС 44, Івано-Франківська область, с.Нижній Вербіж

Дуже гарна заправка.Заправляюсь по принципу ціна якість. Приймайють карточки ООКО. Бачив як ДП привозив автомобіль ОККО.

Что скажете?

Недалеко от дома вместо UPG на Подоле в Киеве открылась новая заправка Chipo. Кто что скажет о качестве и обслуживании?

comments powered by Disqus