AutoMoto.ua отзывы клиентов

Оценка:

AutoMoto.ua AutoMoto.Ua – сайт-агрегатор, предоставляющий самую полную и актуальную в Украине базу объявлений о продаже автомобилей, мотоциклов, спецтехники и других транспортных средств. Благодаря сотрудничеству с более 100 торговыми онлайн-площадками и автосалонами,… Продажа автомобилей

Сайт-недоразумение.

На указанном сайте, без моего разрешения разместили неактуальное объявление о продаже автомобиля за который я уже забыл. Как следствие мне до сих пор звонят люди по поводу этого автомобиля.

Хороший анализ ценовой политики авторынка + интересные новости

Больше всего мне нравится этот сайт тем, что позволяет проанализировать ценовую ситуацию на рынке автомобилей. Я могу для себя примерно понять, сколько стоит та или иная марка (новая или б/у), причем информация идет со всех автомобильных сайтов. что для меня лично очень важно - чтобы не изучать несколько сайтов. Еще я только недавно открыла для себя этот ресурс как источник всех интересных новостей в мире авто - про все новинки и нанотехнологии я узнаю там.

Швидко - Легко - Якісно

Були потрібно дуже срочно гроші тому прийшлось продавати свою ласточку… Шукав автовикупщиків по всьому інтернеті, а потім натрапив на даний ресурс. Що порадувало, це те що на ньому я знайшов більше 10 оголошень про автовикуп від різних фірм і легко зміг продати автомобіль за 5 годин. Після того як я залишив заявку, десь через хв 15 мені одразу позвонили з пропозицією викупити авто, а паралельно я сам прозвонював автовикупщиків. На усе це потратив майже годину. Знайшовши найкращу пропозицію вже через 2,5 години до мене приїхали, оцінили машину і я зміг продати своє авто… Що порадувало, що я не дуже багато втратив коштів, за свій део ланос 2005 року польської збірки в непоганому стані я отримав 3300$ а так я б продав би може за 3500-3600$ Дякую Автомото за чудовий сервіс та базу!

Швидкий сайт із найбільшою базою об’явок.

Випадково наткнувся на сайт, думав такий самий як всі інші які є в Україні, але вияляється це типу як база по всіх об’явкам авто, бо там із Авторіа є машинка, із Олх, із РСТ і т.д. Сайт доволі швидкий, оголошень багато, є з чого вибрати! Короче крутяк!)

Всі оголошення про продаж авто зібрані на Автомото

Саме на Автомото зібрані оголошення з усіх автомобільних сайтів України. Спочатку шукав собі авто на Авторіа, потім на Автобазарі і RST, а далі зайшов на Автомото і побачив, що оголошення з цих сайтів є на Автомото. Коли всі оголошення зібрані в одному місці, то шукати потрібне зручніше і швидше.

comments powered by Disqus