Аржен интернет-магазин отзывы клиентов

Оценка:

Аржен интернет-магазин Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Одежда

Марна трата грошей

Замовила два плаття, якість тканин жахлива. Одне плаття вирішила повернути, але грошей мені за нього не віддали, запропонували щось вибрати на замін. Вибрала піжаму, якість її теж жахлива і виглядає товар зовсім не так гарно як на фото. Розчарована.

Швидке обслуговування та доставка

Замовляла вперше, все підійшло, замовленням задоволенна, відправили в той самий день, на наступний вже забрала, все оперативно))))))))

Висока якість обслуговування та якісний товар

Замовила штани, спілкування з менеджером приємно вразило, дуже компетентний, ввічливий, товар отримала швидко (на наступний день після замовлення), якість чудова, гарно сіли, приємні на дотик. Всім рекомендую.

Рекомендую!

Добрый день! Очень нравится Ваша компания, отличное качество, быстрая обработка заказов, уважительное отношение к клиентам, красивая упаковка заказа.

Дуже задоволена

Дуже люблю обновки. В інтернеті покупки роблю не дуже часто, так як хочеться приміряти річ, чи пасуватиме вона мені. Але , побачивши одяг від Аржен, не втрималася і оформила замовлення. Приємною несподіванкою для мене стала знижка 40%. Менеджери ввічливо поцікавилися, чи все мені підходить, відповіли на усі мої питання, відправили все в той самий день. Одягом дуже задоволена: хороша якість, приємна ціна, швидка доставка. Дякую Аржену за чудові речі. Тепер я Ваша постійна клієнтка))))

comments powered by Disqus