Аптека оптовых цен отзывы клиентов

Оценка:

Аптека оптовых цен Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Адрес: Харьков, въезд Белостоцкий, д. 3 Аптеки

Развод на 100 грн

Вчора зі мною сталася неприємна ситуація. Вважаю, що про це мають знати якомога більше людей. Я прийшла купувати ліки в аптеку «оптових цін», перед тим подивившись на сайті їх вартість. На сайті була ціна 264 грн з копійками. Я поклала 500 грн та назвала ліки, мені дали чек на суму 361 грн И решту. А на моє питання «з якого дива» мені відповіди, що та ціна тільки для сайта, а для звичайних смертних (особливо бабусь, я так розумію, які не вміють користуватись інтернетом) ціна ось така. А це 30% різниця. 30%(!!!). На прохання повернути мені гроші вони відмовили тим, що ліки не повертаються. А в кол центрі мене запевнили, що чітко чули, як продавець озвучив ціну, й до них по типу немає претензій. Звісно зо я перепитала, чому ж тоді вони не побачили на камері моє чітке здивування рештою і чеком й моє питання про «якого біса так дорого»? На зо я отримала відповідь «ну тож було вже після чеку, тому нічим не можемо допомогти. Отакий собі розвод на 100 гривень на рівному місці.

Обман с ценами

Цены не соответствуют выложенным в интернете. Цена с предзаказом (со скидкой, якобы) в реале выше, чем просто купить. Не ведитесь на оптовые цены!

Зухвальство фармацевтів

31.03.2019р. Придбала ліки в аптеці по вул. Пасічній 70 м. Львова. Звернулась до фармацевта Ольги за порадою, щодо попередньо придбаного медичного приладу. Не вислухавши суті питання з криком та образливою мовою (нецензурно ви мене вже за ….., я ні чого не знаю, що ви всі від мене хочете (на той час в Аптеці з покупців була я одна)), направила мене в сервісний центр. Насправді, як виявилось похибка у даному приладі допускається, та от на жаль п. Ольга про продукт, який відпускає в аптеці не знає , а от лайкою володіє добре. Сумним є те, що в зухвальстві її підтримала фармацевт Марта. Я не знала кого слухати, говорили паралельно, як на ринку. Я в перше стикнулась з ситуацією, що в закладі де завжди тихо, де повинні надавати кваліфіковану консультацію та пораду, так зухвало себе поводять.Очевидно п.Ольга та п. Марта забули, що працюють в сфері обслуговування та надання допомоги. Окрім цього професія фармацевта потребує не тільки спеціальних знань і навичок, але й високих моральних якостей, чутливості, прагнення допомогти. Повірити важко, та це факт. Прошу звернути увагу керівництва на те, які люди працюють в мережі. І яке враження залишають по собі.

Обманывают с бонусами

8.12.18 скупилась в аптеке г Полтава на 2700гр. Было начислено больше200 бонусов, 13.12 бонусы еще были. 26.12 хотела купить лекарство за 256гр,фармацевт посмотрела мою бонусную карту,и сказала- Увас тут двес….ой у вас бонусов всего 6.35. На мой вопрос куда делись мои бонусы? Она сдёлала удивленные глаза , может вы забыли ,что вы их уже сняли? Я прекрасно зная про бонусы пошла за лекарством именно в эту аптеку.Полтава. Соборности 44. Будте бдительны.

Фальсификат в аптеке г. Житомир

30.09.2018 купили в аптеке Оптовых цен номер 38 на Театральной Egilok 50.Он оказался пустышкой, фальсификатом. Проверяли несколько раз. Давление не сбивал совершенно. Приняла 2 таблетки с интервалом 30 минут. После этого приняла препарат Egilok 25 из старых запасов. Давление снизилось через 15минут.Попробовала еще раз при следующем скачке давления. Результат тот же.

comments powered by Disqus