Английский для детей Хелен Дорон отзывы клиентов

Оценка:

Английский для детей Хелен Дорон Английский Хелен Дорон — это международная сеть учебных центров английского языка для детей, которая работает по авторской методике известного лингвиста Хелен Дорон. В ее основе лежит принцип изучения английского как… Адрес: Киев, пр-т Голосеевский,17-Б Телефон: +38 (097) 255-18-18 Детские развивающие центры Иностранные языки Курсы Английского

Английский

Здравствуйте всем. Я своего племянника отправила Playroom и знаете совсем не пожалела. Всем советую так как племяннику очень нравится. Playroom не только учит деток английскому, но и прививает любовь к развиванию. Вот сайт https://playroom.co.ua

Английский для детей

Playroom – це англомовний садочок, початкова школа та англомовний дитячий клуб, де вивчати англійську мову легко та цікаво.

Примите меры.

Хочу поділитися досвідом навчання в школі моєї дитини .В місті Мукачеві перший рік відкрили філію Хелен Дорон, перше заняття дійсно проходило показово для батьків в спеціальному приміщенні де батьки бачать через вітрину як проходять заняття і як вчаться їх діти .Надалі приміщення для уроків змінили на глухий кабінет з глухими дверима.Вчитель Валлерія взагалі людина в неадекватній для вчителя поведінці грубить учням, за зім’яту випадково картку примушує роздрукувати всю коробку карток, для мене як для людини взагалі незрозуміло методику пані Валлерії, це принципи можливо радянського союзу але далеко не нової європейської школи .На перші сльози дитини за грубість вчителя я звернувся до керівника школи на імя Тарас, але ніяких змін не побачив , дитина і надалі відчувала грубість та пригнічення з боку вчителя Валлерії.Сьогодні це повторилося знову.Тому і полишаємо на жаль дану шкоду Хелен Дорон в місті Мукачеві.Не раджу навчання в даній школі допоки не замінять вчителя Валерію поведінка якої є неадекватною до дітей!P.S. Пані Валлерія -Ваше невдоволення життям не повинно відображатися на наших дітях.Раджу Вам змінити роботу.З повагою Анталовський Ярослав .

Отделение на улице Миропольской

Хочу написать о школе Хелен Дорон по улице.Миропольская. Ходили два месяца. По началу норм, но со временем все не интереснее становилось ребенку. Приходилось уговаривать идти на уроки. Говорили с преподавателем. Получили ответ, что ребенку не интересно, мол мы вам не поможем у нас своя методика, ищете других учетелей. Хамству нет придела. А за рюкзак мы заплатили около 2тыс.грн. в пропасть. Будьте осторожны!

Не сподобалось

Починалали ходити, коли дочці було 4 роки. Пробне заняття сподобалось. Записались на курс. Однак викладач була інша, ніж на пробному занятті. Сходили 4 заняття, але дочка не захотіла ходити принципово. Переїхали в інший районо і вирішили піти на заняття в інше віділення біля м.Чернігівська, коли вже було 5 років. Спочатку все подобалось, а на кінець друго місяця знову дочка почала казати, що не хоче ходити, не цікаво. Я захотіла бути присутня на занятті, подивитися в чому річ. Не дозволили. Вибачте, що це за підхід? я потайки відкрила дверь класу, під час заняття - вихователь тільки і робила, що заспокоювала дітей, які були не зацікавлені. На мої зауваження викладачу, відповіли - шукайте інші курси. За рюкзак 1800 грн з 4 тоненькими книжками- гроші ніхто не поверне. З таким відношенням, скоро потік дітей закічиться. І ще з мінусів у школі біля м.Чернігівська були дуже маленькі класи для дітей, і відсутність місця для очікування батькам.

Не понравилось!

Ходили в новую школу на пробный урок в Жулянах по ул.Практичная. Осталась очень недовольная уроком! Произношение у педагога хромает,внимание на новенького ребенка никто не обращал. Желания прийти еще раз не возникло!

Хороша школа для малюків

Поки абсолютно задоволені школою. Курс It’s a baby dragon. Почали ходити в 1 рік та 9 міс. Наразі нам 2 р 6 міс. По сімейним обставинам довелося тричі змінити філіали школи, але скрізь нам подобалося (спочатку в Києві на проспекті Правди, потім в Борисполі, потім в Києві на Ахматовій). По закінченню курсу занять мій малюк знає англійською домашніх та біля десятка диких тварин, основні кольори, фігури, предмети в кімнаті та меблі, певні явища природи, побутові предмети, фрукти та овочі. Виконує прості команди на побутові теми. Все відбувається у формі гри, співають та танцюють. Мультик з Didi дитина просто обожнює. Дуже багато дидактичного матеріалу на дрібну моторику. Можна відпрацьовувати пропущені заняття. Викладач спілкується виключно англійською. З мінусів: кусається ціна занять та вартість портфелю учня.

Враження

Клас! Я була дуже вражена побувавши на уроці, а моя малеча раділа та посміхалася, їй дуже сподобалося. Дуже цікавий та неординарний підхід до вивчення мови. Будемо з задоволення продовжувати, сподіваємося на швидкий та відчутний прогрес ( ми тільки почали відвідувати школу), напишу вам пізніше про наші успіхи))

Рекомендую

Я мама троих деток) на сегод день все мои детки ходят в эту школу в центр возле м. Минская. Могу смело рекомендовать всем, кто хочет, чтобы ребенок не только знал анг., но и получал удовольствие и полюбил язык. Старшего сына я начала водить в школу с 7 месяцев на курс BBS. Это было что-то невероятное! Я попала на крутые развивалки с кучей интересных материалов, добротных игрушек, веселых песенок и все это на анг языке) методика потрясающая: все продумано, игры подобраны на изучение нужной лексики, много игрушек и наочности, много подвижных игр, яркие мультики. Учителя нам нравятся. Дети к ним бегут и очень их полюбили. Виден, что индивид подход тоже есть. Успехи у детей очень большие. Есть пожелания к школе: было бы отлично обучать еще и другим языкам (франц, немец, испанский )))

Ефективна і цікава подача уроку

Почали з вересня навчання в школі Хелен Дорон. Донці 4 роки. З першого заняття були вражені, все настільки цікаво і доступно, що хочеться приходити знову. Урок різноманітний, матеріал подається в різних формах, через ігри, активності, пісні. Вчителю легко вдається привертати увагу дітлахів. Результат ми побачили буквально через пару уроків. Вдома я запитала, яких морських тварин знає дочка і вона почала їх називати англійською! Дуже рада, що на цей раз ми не помилися з вибором школи англійської мови для малої.

Очень довольны

У меня двое деток 4,5 и 2 лет. О школе Helen Doron узнала на детской площадке. Сходили на пробное занятие и очень понравилось. Начали посещать когда старшей дочери было 2,5 года. Теперь занимается уже и младшая дочь. Методика очень эфективна, учатся детки в ходе игры, в небольших групах. Преподаватели всегда улыбаются и относятся к деткам с любовью. Мои девочки ходят с удовольствием и просятся на занятия! А самое главное что результат ошеломляющий! Словарный запас у девочек прекрасный, они уже могут говорить маленькими предложениям. И все это изучают они без особых усилий посредством игр, естественным образом для их возраста. Очень довольны своим выбором и всем советуем школу английского Helen Doron.

Отзыв о школе английского Хелен Дорон

Ребёнок занимается в школе второй год и делает это с огромным удовольствием. Мы сначала узнали о школе от друзей, сходили на пробное занятие и ознакомившись с методикой преподавания, решили попробовать. И не ошиблись. Изучение английского приносит не только удовольствие, но и хорошие результаты, за что мы благодарны преподавателю.

Мої враження!))))

У школу пришла за порадою друзів! Не вірила в те, що англійської можна навчати англійською, та ще й діток! Та тепер бачу як класно це працює! Сама вчила німецьку, а тепер разом з дитиною освоюю англійську! Все робимо разом!))) Окремої уваги заслуговують епізоди для перегляду! Це дійсно корисні й цікаві мультики! Показують їх щодня й бачу результати! А пісні!!! Тепер всі в нашому домі співають!!! А інколи й танцюють! Дякую!))

Отличная школа

Замечательная система обучения! Хорошие результаты за первый месяц. Для ребенка, который всегда с опаской принимает новое окружение, обстановка оказалась очень располагающей, так как с первого занятия ребенок пожелал ходить сюда вновь и вновь.

##Отзыв Записал своего 3 летнего сына на курсы по методике Хелен Дорон. прошел уже год с тех пор, и я хочу поделиться своим впечатлением об этой методике. Я просто ПОРАЖЕН результатами, он начал использовать английский во время наших игр, ему он так понравился. уже простые слова (открытка с поздравлениями например) он пишет на английском. Еще раз говорю я просто поражен, думаю почему в мои годы такого не было, а нас заставляли бесполезно учить тексты, бес его пониманияРекомендую всем молодым родителям отдать своего ребенка по этой программе!

Английский Хелен Дорон

Прекрасная школа, очень чуткие, и внимательные преподаватели. Методика - заслуживает внимания, ребенок уже через несколько месяцев начинает понимать то что он говорит и говорит!! :)

comments powered by Disqus