АГРОКРАМ отзывы клиентов

Оценка:

АГРОКРАМ Чтобы добавить описание, напишите нам на обратную связь Сельхозтехника

Крайних нет.

Заказывал косилку,картофлекопалку и грабли ,по копалке и граблям проблем нет косилка была разобрана до последнего узла,из чего она состоит я незнал,оказалось нет болтов и кардана,к самому Агрокраму как бы претензий нет они посредники,а те скем они работают типичные барыги нашли отмазку что надо было проверять на новой почте.

Запчастини на двигун КМ385ВТ

Замовляв запчастини на двигун до китайця. Хлопці молодці, все зібрали на протязі дня. Відзвонювали, та радились. Молодці ,дякую.

Ужасно! Не компитентно!

Заказал косилку к мотоблоку , пришла через неделю,даже пленкой не обмотали,все исцарапана,состояние бу.Мой номер не записали к посилке с почты не звонили!Если бы не знакомый посылку не забрал,потому что фамилию перепутали! Ужас!не советую!

хлпці молодці

Доброго дня.Не люблю хвалити, але мою подяку хлопці попросили висловити не по телефону, а тут….Почитавши отзиви,зрозумів чому…наш народ вміє тільки ср…ти.Мені все нравиться, замовляю неоднократноДякую вам що вже багато років допомагаєте нам селянам

Шарашкіна контора!

Замовляв запчастини для трактора. Менеджер ніфіга не розуміється. Нарешті, після 10 дзвінків і уточнень якось через 2 дні відправили. Отримав замовлення з двох різних складів чи фірм. Як потім виявилось у них взагалі нічого немає!!! Вони отримують замовлення а відправляє хтось інший від їхнього імені…Такий собі вид посередницької діяльності…

Косилка до мотоблока

Купил в агрокраме косилку. Доставили через три дня. На выходные уже опробовал. На следующую покупку пообещали скидку. Норма.

Картофелекопалочка

Пишу как есть. Если хорошо, то хорошо, чего душой кривить. Заказал картофелекопалку транспортерную на трактор. Проконсультировали, отправили, получил, проверил, оплатил. Плюсую магазин.

Качество граблей

Заказал грабли 5 солнышек, доставили интаймом во время . При общении с менеджером человек неоднократно выражался нецензурной бранью описывая товар и качество. Получил грабли на почте и охране с внешнего вида граблей. Покраска убила. Проварены грабли плохо как будто прихвачены и все . Сами доваривали .Сгребли 5 га сена и отламалась по их сварке рама . Было прихвачено в 2 местах, но на этом валу держатся все грабли. В работе грабли неплохие. Еще из за большего веса граблей солнышко аж выиграет. Я недоволен покупкой.

Торгуют хламом

Это не агрокрам а агроХЛАМ, на сайте одно изображение по факту совсем другое

Плуг на трактор

Ищу плуг на трактор и на сайте агрокрама нашел вроде что надо. Созвонился с магазином. Консультант - парень (хорошо, что не девушка, не в обиду слабому полу) проконсультировал, дал всю нужную консультацию. Посоветовал подходящую для меня модель. Оформили заказ, дали ТТН транспортной кампании. обещали завтра посе обеда доставить. Также, как и многие сдесь пишут - оплачу после получения. Вроде все нормально - цена, консультация….

Грабли Солнышко на мотоблок

Заказ сделал на прошлой неделе а сегодня привезли курьеры службы доставки домой. Не смотря на то, что проживаю в 60 км от Харькова, доставили грабли относительно быстро. Проверил, вроде все в комплекте. Работу пока не проверял. Оплатил после получения. Завтра буду тестить.

Купив мотоблок

Не дивлячись на вихідний сьогодні менеджер оформив заказ мотоблока на сайті. Обіцяли завтра відправити. Доставка сказали буде в середу або четвер. Оплата товару після отримання.

Заказал запчасти на мотоблок

Вчера забрал свой заказ на новой почте. Пришло как заказывал. Что интересно даже позвонил вечером представитель агрокрама и спросил все ли нормально. В принципе работой компании доволен. Плохого сказать нечего.

Заказал запчасти на мотоблок

Также сегодня оформил заказ. Вроде ничего стремного, ответили, проконсультировали. Порекомендовали. Послезавтра сказали пришлют новой почтой. Не пришлют, ничего страшного, деньги же я не платил. Толко после получения. Посмотрим.

Зробив замовлення

Сьогодні замовим на цьому сайті обприскувач для мотоблока. Проконсультували. Обіцяли доставити цього четверга. Товар не оплачував, сказали що можно після отримання. Надіюсь що все буде гаразд.

Вполне нормальная контора

Заказал в понедельник косилку роторную для мотоблока. Хоть и пишут тут что стремненько заказывать, но рискнул. Цена привлекла. Да и в телефонном разговоре подвоха не учуял. Вуаля - вчера после обеда доставили прямо к дому. Проверил все, только тогда оплатил. Все прошло как договаривались по телефону.В принципе, замечаний нет к конторе. Может комуто и не повезло но я доволен покупкой тут.

Жахливий сервіс та безвідповідальність

Замовили сажалку. Її відправляли 4 дні, при чому кожного дня говорили, що вже відправили, просто трошки пізніше скинути номер декларації. Але зіпсувало враження, але було не найгіршим, як виявилось пізніше.. Адже при отриманні замовлення у відділенні інтаймі нашому здивування не було меж: упаковки не було Взагалі, як і не було жодного елементу для кріплення. Якщо сумніваєтеся, чи замовляти щось тут, то не сумнівайтеся - ні в якому разі не зв’язуйтесь з даним магазином

Агрокрам - мутная контора

Согласен с Евгением.За 2 мин разговора с менеджером понял, что свой товары они не знаю и на покупателя им по……Приехать к ним нельзя, товар посмотреть нельзя, смотри на сайте а на том сайте фигня. Захочешь купит позвони им может продадут.Вывод - контора мутная. Не советую у них что то покупать. лучше купит в другом месте хоть и дороже.

косілка сегментна

Я замовляв косілку сегментну КСН 1,4 м до мінітрактора. Косілка прийшла недоукомплектована, були відсутні деякі запчастини. Косілку я забрав і розрахувався повністю. Коли я зателефонував на фірму і попросив надіслати мені відсутеі запчастини - мені почали морочити голову. То в них часу нема говорити, то інженер у відпустці, то ще якісь причини. А потім узагалі почали мені грубити і кричати до мене.

Косарка роторна

Замовили косарочку КР-01Б. Вже випробували на полі, косілочка добре себе показала. Треба лише трішички призвичаїться, а так все нормально.

грабли 5-колесные солнышко

отзыв о 5 колесных граблях которые купил в АГРОКРАМ. Менеджеру оценка 5. О граблях. Инженер который проектировал эти грабли далекий от этой темы. Плюсов у этих граблях для меня нет.Рама по непонятной причине сделана с двух частей,на месте соединения постоянно нагребает сено, грести можно только по исключительно ровной почве,ибо в ямках сено не выгребается, растояние между осями колес отмерялось наверное пальцами, так как разница в 2-3 см между осями.

Косілка сегментна

Купив косілочку сегментну на 1,6 м. Приїхала через тиждень додому. Була розібрана я зібрав (часу займає не багато). В полі агрегат показав себе дуже гарно, косить як під лінійку. Мені дуже сподобалась рекомендую!!!

Таворізку ручна

Купила нещодавно ручну траворизку, не дрога та маленька для домашнього господарства саме те що потрібно. Замовила в магазині Агрокрам. Прийшла по Новій Пошті. Тиждень працюю дуже гарна помічниця. Рекомендую брати!!!

Запчаститни

Замовляв запчаститни на тракторця Сынтай 120. Інжинер запитався про каталожні номери, але в мене їх не було. Я продіктував йому назви і також розміри запчастин. Протягом дня хлопець виясняв є чи немає по налічію. Перзвонив сам інжинер розповів, що є в наявності і скільки коштує. Мене все влаштувало я замовив. Через три дні приїхала посилочка, оператор цієї фірми позвонила що можна отримувати. На Новій Почті отримав. Мене все влаштувало.

Плуг

Заказав плужка до трактору на три корпуси. Прийняв замовлення хлопець по телефону, все конкретно розповів. Забрав на відліленні Ін-Тайму. Дуже мощьний плужок. Буду надалі співпрацювати з цією компаніею !!!

Граблі

Я купив граблі Соничко до трактора на чотири колеса. Приїхали через шість днів хоча обіцяли оператори , що приїдуть через чотири дні. Хороші граблі дуже гарні та мощьні метрові колеса з хорошої граблини. На полі перевіремо. Дякую хлопцям за хорошу консультацію.

Мотоблок

Доброго дня, замовили з чоловіком мотоблока Кентавр на 8 кіньських сил. Чекали довго, майже півтора тижні. Йшла посилка адресно. Прийшов агрегат розібраний, прийшлось над ним трішки попрацювати. В полі мотоблок себе показав гарно, дуже сподобався.

Сівалка

Купив сівалочку зернову до трактору на 14 рядів. Замовив тиждень тому, хлопець приймав заказ. Прийшла через чьотири дня майже повність розібрана, прийшлось трішки попітніти. Сівалочка мощьна!!! Дуже сподобалась буду далі співпрацювати з ними, а іще сподобалось те, що дуже добре проконсультували хлопці знають що продають.

Зернодробарка

Купила в магазині зернодробілку КР-02. Дівчата прийняли замовленя. Оплатила на відділенні Нової Пошти. Ціна та вигляд як на сайті. Зернодробвлочка хочаб і Китайського виробніцтва, але працює отлічно. Чоловік довольний.

Покупка

Добрий магазин. Купив сажалку - привезли додому оплатив при отриманні. Все нормально. Дякую хлопцям. На дураків не звертайте увагу. Працюйте также. І все буде вас добре.

comments powered by Disqus